Kauno Rami vs Bartukai (72:77)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 02 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale

2016 balandžio 02 d., Šeštadienis, 16:25 val., peržiūros: 952

Šeštadienį, balandžio 2 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 rungtynės, tarp vietos „Kauno Rami“ ir svečių „Bartukų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę „Bartukai“ išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę rezultatu 72:77 (16:23, 14:22, 21:16, 21:16).

Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtavę „Bartukai“ įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau ilgai nelaukę aikštės šeimininkai taip pat atidarė savo taškų sąskaitą ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau ir toliau puolime sparčiau žaidė svečių krepšininkai susigrąžino aštuonių taškų persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos nežymiai geriau sužaidę „Kauno Rami“ žaidėjai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. 16:23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyviais abiejų komandų išpuoliais, po kurių skirtumas tarp jų nepakito. Kiek vėliau „Kauno Rami“ ekipos žaidėjams dar buvo pavykę kiek sušvelninti deficitą, tačiau antrojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę „Bartukai“ spurtavo 0:7 ir padidino savo atotrūkį iki trylikos taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau ir toliau geriau atrodę svečiai įgijo penkiolikos taškų pranašumą. 30:45.

Po ilgosios pertraukos puolimą kiek pagerinę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. Nuo to momento žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nesikeitė. Kiek vėliau svečiams dar pavyko kiek atsigauti, tačiau dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę „Kauno Rami“ krepšininkai iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki penkių taškų. 51:56.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir vėl geriau startavę aikštės šeimininkai praktiškai pasivijo priešininkus ir išlygino žaidimą, tačiau po minutės pertraukėlės grįžę „Bartukai“ sugebėjo atsitiesti ir sužaidę sėkmingą atkarpą vėl atitrūko nuo varžovų. Bėgant laikui „Kauno Rami“ dar bandė“ vytis priešininkus, tačiau pastangos buvo bergždžios ir rungtynes geriau užbaigę svečiai išsaugojo pergalę rezultatu. 72:77.

Po pergalės Albertas Karpavičius kalbėjo: „Pergalę pasiekti padėjo pradžioje susikrautas pranašumas, tačiau kiek vėliau atsipalaidavome. Mus labai mušė, nes jauni esame. Ačiū Dievui užteko ką turėjome susikrovę nuo pat pradžių. Kuo toliau, tuo labiau komandoje vienas kitą jaučiame.

‘Kauno Rami“: Lukas Mančiunskas – 21 tšk., Šarūnas Bernatavičius – 18 tšk., Giedrius Džiaugys – 13 tšk., Tomas Gudas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Bartukai“: Tomas Kuzminskas – 21 tšk., Rokas Šipila – 19 tšk., Klaudijus Jašinskas – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Jaunius Meinoris – 10 tšk.

Po ilgosios pertraukos žaidimą atradę „Bartukai“ išvargo pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:30 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 23:03 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:18 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)