TEO LT vs ŠILDUVA (67:75)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

Pirmajame mūšyje stipresni buvo "Šilduvos" krepšininkai

Puikiai sužaidė svečių aukštaūgis Arvydas Žėkas atkovojęs net 25 kamuolius!
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 20:40 val., peržiūros: 3853

Šiandien (03.12), "TEO LT" savo aikštelėje pirmajai ketvirtfinalio akistatai priėmė "Šilduvos" krepšininkus. Visų rungtynių metu vyko įdomi ir atkakli kova. Geriau sužaidę antrąją dvikovos dalį pergalę, rezultatu 75:67, šventė svečiai, taip serijoje iki dviejų pergalių išsiveržę į priekį 1:0.

Šilduvos” krepšininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 8:0. Šeimininkams niekaip nepavyko prasibrauti pro varžovų gynybos užtvaras. Tik sužaidus 4,5 minutes “TEO LT” komandai pirmuosius taškus pelnė Marius Markevičius. Netrukus svečių pranašumas visiškai ištirpo ir kova prasidėjo iš naujo. Po pirmųjų 10-ties minučių vos dviem taškais priekyje buvo “Šilduva”.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi ekipos surengė mini snaiperių konkursą. Po tris iš eilės tritaškius įmetė tiek viena, tiek kita komanda. Šeimininkams buvo pavykę išsiveržti į priekį dviem taškais, tačiau įgyti dar ryškesnės persvaros varžovai neleido. Po dviejų ketvirčių rezultatas buvo visiškai lygus – 34:34.

Po pertraukos kova ir toliau vyko labai atkakliai ir įnirtingai. Kiekvienas taiklus abiejų komandų metimas buvo palydimas gausiomis ovacijoms. Ypač emocingai buvo palaikomi “TEO LT’ krepšininkai, kurių fanės kėlė nemažą triukšmą. Šiame ketvirtyje svečiams vėl pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas. Laimėję atkarpą 8:0 jie įgijo 7-ių taškų atotrūkį – 46:39. Panašią persvarą “Šilduva” turėjo ir pasibaigus kėlinukui – 52:47.

Paskutinioje rungtynių dalyje šeimininkai kaip išgalėdami stengėsi neleisti varžovams dar labiau atitrūkti. Jiems buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki minimumo, tačiau 5-oji Manto Lenkaus pražanga buvo viena iš priežasčių, dėl kurios svečiai vėl nutolo. “Šilduvos” aukštaūgiai dar lengviau galėjo jaustis baudos aikštelėje. Būtent iš jos prieigų ir buvo pelnoma didžioji dalis svečių taškų. Sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą “Šilduvos” žaidėjai šventė sunkią pergalę rezultatu 75:67. Tai buvo tik pirmasis mūšis visame kare. Atsakomoji dvikova laukia kovo 16-ąją.

Po varžybų šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 7 balus, o svečių strategas – po 8.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Liudas Bazaras, pelnęs 28 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir išprovokavęs 9 pražangas ( 21 naud.kfc.). Nesulaikomas po krepšiais buvo Arvydas Žėkas, atkovojęs net 25 kamuolius bei dar pridėjęs 11 taškų ( 30 naud.kfc.).

“TEO LT” komandoje nesustabdomas buvo Marius Markevičius, kurio sąskaitoje 28 taškai ir 11 išprovokuotų pražangų ( 15 naud.kfc.). 13 taškų pelnė Tomas Vainoris, dar pridėjęs 8 atkovotus kamuolius ( 11 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė: “Rungtynės buvo tikrai sunkios ir labai įtemptos. Laimėjome mūšį, tačiau ne karą. Viskas gali išsispręsti jau šį penktadienį”.

Įtikinamas "Šilduvos" revanšas (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 18:30 val.)Triuškinanti "Šilduvos" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:56 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Istorinė "Šilduvos" pergalė sezono pradžioje (2006 spalio 27 d., penktadienis, 20:33 val.)"Iššūkio" taurė "Šilduvos" rankose (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 13:30 val.)Nelengva "Šilduvos" pergalė (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 19:09 val.)"Šilduva" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:12 val.)"Vaidotėnas" sutriuškino "Šilduvą" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 13:36 val.)Pergalė užtikrino "Teo LT" ekipai pirmąją vietą pogrupyje (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 20:50 val.)Po ketvirto kėlinio spurto"Onrama" šventė pergalę (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:16 val.)