Sporto asociacija „Persvara“ vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (75:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“

2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 23:19 val., peržiūros: 1658

Lapkričio 13 dieną, "Šančių" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybės, kuriose aikštės šeimininkai Sporto asociacija "Persvara" priėmė svečius "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“. Šeimininkai iki šių rungtynių buvo iškovoję tris pergale iš keturių galimų, o svečiai savo sąskaitoje turėjo vieną pergale ir tris pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo gana lėtu tempu, bet įpusėjus pirmajam kėliniui ir viena ir kita komandos įjungė aukštesnes pavaras. Nors ir svečiai geriau pradėjo rungtynes, bet visgi šeimininkai laimėjo sausą atkarpą 9:0, bei įgijo 4 taškų persvarą. Tačiau „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ taip pat surengė spurtą 11:0 ir laimėjo kėlinį 18:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo gana apylygiai, abi ekipos keitėsi taikliomis atakomis, bet vis dėlto kėlinio gale savo pranašumą įrodė svečiai, surengę atkarpą 12:2. Po dviejų rungtynių ketvirčių svečiai turėjo 13 taškų persvarą.

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau susitikimą pratęsė šeimininkai. Jeigu pirmuosius du kėlinius rungtynės priklausė svečiams, tai antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Komandinio žaidimo pastangomis, Sporto asociacija „Persvara“ staigiai artėjo prie savo varžovų ir sėkmingai užbaiginėjo vieną ataką po kitos. Po trijų rungtynių ketvirčių, rezultatas bylojo, jog šeimininkai turi dviejų taškų persvarą, 51:49.

Prasidėjus paskutiniajam kėliniui abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, tačiau po to, daugiausia M. Stankevičiaus dėka, aikštės šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, laimėdami atkarpą 12:0. Svečiai dar bandė kabintis į susitikimą, bet Sporto asociacija „Persvara“ nepalūžo ir šventė pergalę rezultatu 75:66

Sporto asociacija „Persvara“: Mantas Stankevičius – 29 tšk. (9 išpr. praž.), Grant Aleksa – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Artiomas Marchockis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 18 tšk., Gintaras Sabas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Nieko nebelėmusiose rungtynėse, pergalę šventė Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)