ESS vs MIAMI (89:85)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 10:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Tik po pratęsimo priešininkus palaužę "ESS" krepšininkai iškovojo pergalę

2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 12:40 val., peržiūros: 4563

Gegužės 15 dieną, 10.00 val., "Kauno energijos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "ESS" ir "Miami". Visas rungtynes iki pat ketvirtojo kėlinio "ESS" komanda vijosi priešininkus, kurie nuo pat rungtynių pradžios, kai pelnė pirmuosius taškus, visada buvo bent keliais taškais priekyje, tačiau paskutines ketvirtojo kėlinuko pora minučių puikiai sužaidę "ESS" krepšininkai išsikovojo pratęsimą, o po pratęsimo išplėšė pergalę rezultatu [89:85].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "ESS" krepšininkai, tačiau svečiai, "Miami" krepšininkai, apsigynė nuo jų atakos ir iškart atsakė taikliu dvitaškiu. Tuomet dar kartą šeimininkai nesugebėjo pelnyti taškų ir jiems vėl taikliu dvitaškiu atsakė svečiai, kurie buvo priekyje jau 4:0. Tik tuomet pirmuosius taškus šeimininkų komanda pelnė taikliu tolimu metimu. Pirmajame kėlinuke daugiau atšokusių kamuolių atkovojo svečiai, todėl jie turėjo daugiau šansų atakuoti, tačiau šeimininkai pataikė du tolimus metimus, kurie priešininkams neleido atitolti. Atrojo kėlinio pradžioje šeimininkai pataikė du tolimus metimus ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau svečiai sužaidė gražią atkarpą 11:0 ir įgijo aštuonių taškų persvarą. Šiame kėlinuke ir vėl svečiai atkovodami daugiau kamuolių bei turėdami daugiau šanšų pakartoti savo atakas niekaip neleido šeimininkams prisivyti. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [30:36].

Po ilgosios pertraukos šeimininkai buvo prisiviję varžovus iki minimalaus vieno taško skirtumo, tačiau iki kėlinuko pabaigos svečiai atitrūko iki penkių taškų skirtumo. Paskutiniajame kėlinuke užvirė kova tarp komandų, žaidimas ėjo taškas į tašką, nors priekyje vis dar buvo svečiai. Ir kai skirtumas tarp komandų buvo aštuoni taškai, šeimininkai sužaidė labai sėkmingą atkarpą 10:0 ne tik atkovodami praloštus taškus, bet ir po labai ilgos pertraukos išsiverždami į priekį. Tačiau svečiai išlygino rezultatą. Likus 2 sekundėms "Miami" komanda turėjo šansą išplėšti pergalę, prieš V.Bulkevičių varžovai prasižengė tačiau abu jo metimai skriejo pro šalį. Taigi sužaidus keturis kėlinius rezultatas buvo [74:74].

Pratęsimo pradžioje pirmieji tolimu metimu taškus pelnė šeimininkai, tačiau svečiai tiksliai sužaidė dvi iš eilės atakas. Tuomet šeimininkai dar kartą atsakė taikliu tolimu metimu ir apsigynę nuo svečių atakos taikliu dvitaškiu, taip išsiverždami į priekį keturiais taškais. Iki pat pratęsimo pabaigos nebuvo aišku, kuri komanda nugalės, tačiau likus vos kelioms sekundėms šeimininkai pirmavo dviemis taškais, bet svečiai buvo su kamuoliu, tačiau jų lemtinga klaida ir rezultato išlyginti nebepavyko, o šeimininkai paskutinę sekundę perėmę ir išmetę kamuolį dar pelnė du taškus. Ketvirtfinalio rungtynės baigėsi "ESS" komandos pergale rezultatu [89:85].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog žaisti buvo sunku, kadangi komanda pabyrėjusi, kas su trauma, kas išvykęs, tačiau susirinkome kas galėjome. Pradžioje mums nekrito, be to, varžovai puikiai žaidė ir išsiveržė į priekį. Tačiau pabaigą sužaidėme lėčiau ir protingiau, tai mums ir leido nugalėti. Sveikiname varžovus su puikiu žaidimu.

"ESS": Donatas Budginas 37 (9 tritaškiai metimai, 6 rezult. perdavimai, 5 išpr. pražangos), Kęstutis Tarvainis 19 (11 atk. kamuolių), Ernestas Kaminskas 17 (5 tritaškiai metimai), Kęstutis Boza 8 (5 rezult. perdavimai, 8 išpr. pražangos)

"Miami": Vytis Bulkevičius 34 (6 rezult. perdavimai, 7 išpr. pražangos), Karolis Gailiūnas 15 (13 atk. kamuolių), Pijus Imbrasas 10 (11 atk. kamuolių), Marius Kirgetovas 10.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2011 gegužės 15 d., 17:03 val.

Tikras trileris o ne rungtynes, ir kaip nekeista sekmadienio ryta :D

sportas2011 gegužės 15 d., 15:56 val.

As per senas, kad mano sirdis tokius trilerius atlaikytu :)

Ed2011 gegužės 15 d., 15:07 val.

sakiau kad laimesit :) mldc ;)

"Miami" po atkaklios kovos laimėjo prieš "Aisčiai 93-2" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 19:45 val.)"ESS" išvargo pirmąją pergalę (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:48 val.)"Miami" po atkaklios kovos laimėjo prieš "Rangers" (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 20:07 val.)"KTU Galera-2" pasiekė triuškinamą pergalę (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:22 val.)"ESS" eliminavo "Koluną" iš tolimesnės kovos (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Fantastiškas E.Rupeikos pasirodymas lėmė triuškinamą "Spartos" pergalę (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 00:52 val.)"Miami" įveikė SK "Neveronis" ir pateko į "Pavasario taurės 2011" ketvirtfinalį (2011 gegužės 08 d., sekmadienis, 18:57 val.)"Nebajeris" neatsilaikė prieš "ESS" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Pavasario taurė 2011" turnyro "Didžiosios" taurės trečioji vieta atiteko "Banga-2" komandai (2011 gegužės 21 d., šeštadienis, 17:03 val.)"Pavasario taurėje 2011" "Kauno Rami" įveikė "ESS" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 19:37 val.)