Ryterna Group vs Kauno Rami (54:63)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 23:08 val., peržiūros: 1345

Antradienį, lapkričio 15 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna Group“ (0-3) ir svečių „Kauno Rami“ (1-2) komandų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai pelnydami 6 taškus iš eilės ir nuo pat susitikimo pradžios atitrūkdami nuo varžovų. Mačas prasidėjo nerezultatyviai, įpusėjus kėlinukui „Ryterna Group“ išlaikė 6 taškų persvarą (9:3). Po J. Požerskio dvitaškio svečiai jau turėjo 8 taškų deficitą, bet paskutines dvi minutes užtikrintai žaidę „Kauno Rami“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (14:14). Paskutinė pirmojo kėlinio ataka priklausė šeimininkams, ją pataikydamas iš toli užbaigė M.Kasiulis. Po pirmojo ketvirčio „Ryterna Group“ turėjo 3 taškų persvarą – 17:14.

Antrasis kėlinukas prasidėjo rezultatyvia šeimininkų ataka, po kurios dvitaškį pataikė M.Giedraitis. Pirmoje kėlinuko pusėje abi komandos žaidė apylygiai, o svečiams nepavyko prisivyti varžovų. Iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei keturioms minutėms šeimininkų persvara pirmą kartą buvo dviženklė – 31:21. Tačiau svečiai vedami Š. Petraičio ir vėl geriau sužaidė paskutinias minutes ir jas laimėję 2:9 prieš ilgąją pertrauką sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų – 35:30.

Po pertraukos „Kauno Rami“ krepšininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas greit pasivijo varžovus ir net persvėrė rezultatą savo naudai. Šeimininkų puolimas strigo, pirmuosius kėlinio taškus jie pelnė tik sužaidus keturias minutes, kai E.Budrys realizavo 1 baudos metimą iš 2 (36:38). Kelias minutes aikštelėje vyko įnirtinga kova, komandos viena po kitos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, o sužaidus jau daugiau nei pusę kėlinuko „Ryterna Group“ vėl buvo priekyje – 43:40. Pirmų dviejų kėlinių pabaigos istorija pasikartojo ir trečiąjame – svečiai kiek geriau sužaidė paskutinę minutę ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo trapią 2 taškų persvarą – 45:47.

Lemiamas kėlinys geriau prasidėjo „Kauno Rami“ krepšininkams, kurie per porą minučių pelnė 4 taškus, o į savąjį nepraleido nei vieno (45:51). Įpusėjus kėlinukui K.Aliukevičius pelnė 2 lengvus taškus po varžovų klaidos ir šeimininkau jau atsilikinėjo 8 taškais. Šeimininkų krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti anksčiau laiko ir po sėkmingos atkarpo 5:0 jau kvėpavo varžovams į nugarą – 52:55. Kelias minutes nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, o taškų badą dvitaškiu iš po krepšio nutraukė Š.Petraitis (52:57). Per likusias dvi minutes šeimininkams nebepavyko atkurti intrigos šiose rungtynėse ir pasibaigus rungtynių laikui jie turėjo pripažinti „Kauno Rami“ komandos pergalę rezultatu – 54:53, kuriems tai buvo antroji pergalė pirmenybėse.

Ryterna Group: Justinas Mozerskis – 16 tšk., Marijus Kasiulis – 11 tšk., Darius Karosas – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 26 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Kęstutis Aliukevičius – 19 tšk., Emilis Mackevičius – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

Pirmame kėlinuke atitrūkusi „Kauno Rami“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:46 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:44 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)