DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs Sporto fėja & Detagama (91:85)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 15:26 val., peržiūros: 1110

Sekmadienį, lapkričio 22 dieną, „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ir svečių „Sporto fėjos & Detagamos“ ekipų. Iki šių rungtynių aikštelės šeimininkai turėjo vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą (1-1), tuo tarpu svečiai buvo iškovoję viena pergale daugiau (2-1).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo „Sporto fėjos & Detagamos“ spurtu. Po dviejų iš eilės taiklių O. Brazdžionio tolimų metimų komandas skyrė dviženklė persvara 4:14. Visgi, „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ kėlinuko antroje pusėje perėmė iniciatyvą į savo rankas, laimėjo atkarpą 17:4 ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 21:18.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą savo rankose laikė aikštelės šeimininkai ir po T. Žiobos prasiveržimo komanda atitolo dviženklia persvara 40:30. Kėlinuko pabaiga buvo nerezultatyvi, komandos apsikeitė dvitaškiais, pataikė po vieną baudos metimą ir išėjo į didžiąją pertrauką 43:33 pirmaujant „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ krepšininkams.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo aktyviu „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkų žaidimu, kurie po E. Jurgaičio dėjimo sušvelnino rezultatą iki 45:40. Ir toliau, svečiai bandė kibti į atlapus priešininkams, tačiau A. Gedmino taiklūs tritaškiai ir puikus K. Tarvydo žaidimas neleido „Sporto fėjai & Detagamai“ perimti iniciatyvos. Po trijų kėlinukų švieslentė rodė rezultatą 74:67.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai vis bandė kabintis į pergalę ir netgi buvo sumažinę skirtumą iki 84:82, tačiau puiki K. Tarvydo atkarpa rungtynių pabaigoje leido „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipai iškovoti antrąją pergalę „B“ lygoje. Galutinis rungtynių rezultatas 91:85.

„Puikus K. Tarvydo žaidimas buvo X faktorius šiose rungtynėse?“. Rungtynėse negalėjęs žaisti ir trenerio pareigas atlikęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ žaidėjas K.Meiliūnas: „taip, manau, kad taip, niekas nesitikėjo iš jo šiandien to, bet jis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių“.

„Praleistas 91 taškas į savo krepšį, turbūt nesate patenkintas komandos gynyba šiose rungtynėse?“ „Sporto fėjos & Detagamos“ treneris D. Gvildys: „buvome šiandien praktiškai šeši su puse, nes vienas žaidėjas rungtynių pradžioje susitraumavo, tai šešiese žaidžiant sudėtinga aktyviai gintis visas rungtynes, bet tai nieko nekeičia, varžovų komanda labai gera, metanti daug tritaškių, gerai pataikanti, kovinga, vieni šios lygos favoritų, todėl tas pralaimėjimas ir jų geras žaidimas per daug nestebina“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Karolis Tarvydas – 22 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Tautvydas Žioba – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 12 tšk. (9 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 10 tšk.

Sporto fėja & Detagama: Donatas Gudeliauskas – 22 tšk., Paulius Vaškevičius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Jurgaitis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Osvaldas Brazdžionis – 14 tšk., Giedrius Bartkus – 10 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno Oro Uostas“ atsigavo po šalto dušo ir prasiskynė kelią į finalą (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:54 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)Kauno SRC rungtynių pabaigoje nepavyko nugalėti Sporto fėja & Detagama (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 02:35 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)Emocingose rungtynėse „Sporto manija“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:52 val.)Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)