BC ROKAI & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs SPARTA (62:81)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

"Spartos" krepšininkai neturėjo daug vargo su BC "Rokai & Krovinių pervežimas.lt" ekipa

2011 gegužės 15 d., Sekmadienis, 21:34 val., peržiūros: 4557

Sekmadienį, gegužės 15 dieną, Rokų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Pavasario 2011" didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų BC "Rokai & Krovinių pervežimas.lt" ir svečių "Sparta" ekipų. Pirmąjį kėlinuką užtikrintai laimėjo svečiai, tačiau sėkmingo antrojo ketvirčio dėka šeimininkams pavyko sušvelninti atsilikimą, bet "Spartos" krepšininkai nebuvo nusiteikę nuolaidžiauti ir užtikrintai laimėjo likusius du kėlinukus. 62:81 (13:26, 16:11, 15:23, 18:21).

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių svečiai, atsikovoję kamuolį ir nuskubėję į greitą puolimą, pradėjo rinkti taškus ir dar net neįpusėjus kėliniui rezultatas buvo 1:9 svečių naudai. Šeimininkams pakilti iš nokdauno padėjo K.Rainio tritaškis, tačiau į jį buvo atsakyta R.Dabašinsko tritaškiu, todėl skirtumas tarp komandų nepasikeitė (4:12). Dar vėliau "Spartos" komanda sužaidė sikmingą atkarpą 8:0 ir padidino savo pranašumą jau iki keturiolikos taškų (6:20). Iki kėlinuko galo šeimininkams taškus rinko vienintelis K.Rainys, tačiau jo sėkmingas žaidimas komandai įpatingai nepagelbėjo. Antrame kėlinuke žaidimas kiek išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų mažėjo lėtai. Šeimininkams pagėlbėjo kelios sėkmingos atkarpos surengtos pradžioje, bei gera gynyba. Leidę svečiams per kėlinį įmesti vos 11 taškų, jie sumažino atsilikimą prieš ilgąją pertrauką iki aštuonių taškų 29:37.

Antrojoje rungtynių pusėje intrigos buvo nedaug. Beveik visą trečiąjį kėlinuką akipos žaidė apylygiai, išlaikydamos maždaug šešių taškų tarpusavio skirtumą. Svečių gretose nesulaikomas buvo E.Rupeika, o šeimininkų ekipoje pirmaisiais smuikais griežė K.Rainys. Trečiojo ketvirčio pabaigoje įvyko rungtynių lūžis. Sužaidę sėkmingą atkarpą 7:0, svečiai, prieš lememąjį kėlinį, įgijo šešiolikos taškų pranašumą. Ketvirtąjame kėlinuke "Spartos" vyrai ne tik išlaikė savo ranašumą, bet dar sugebėjo jį padidinti. Spurtavę 9:0, svečių krešininkai jau turėjo 21 taško pranašumą. Artėjant rungtynių pabaigą skelbiančiam švilpukui abi ekipos ėmė gana kietai žaisti, ko pasekoje buvo atliekama daug baudos metimų. Tačiau tai šeimininkų neišgelbėjo ir jie buvo priversti pripažinti svečių pergalę 62:81.

"Spartos" ekipa pateko į "Pavasario 2011" didžiosios taurės pusfunalį, kuriame jų jau laukia "ESS" ekipa, kuri šiandien, po pratęsimo pateko į pusfinalį, nugalėję "Miami" ekipą.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Š.Sobolis kalbėjo : "Sunkios rungtynės buvo, labai negražios, labai daug nesportiško fizinio kontakto. Laimei, kad turėjome solidų pranašumą ir nesivėlėme į psichologinį karą. Tolimesni tikslai yra kovoti dėl aukščiausių vietų ".

BC "Rokai & Krovinių pervežimas.lt" : K.Rainys 28 (12 išprov.praž.), M.Staskevičius 10 (11 atk.kam.), A.Čekanauskas 9 (10 atk.kam.) taškai.

"Sparta" : E.Rupeika 24 (7 rez.perd., 8 išprov.praž.), Š.Sobolis 16 (6 išprov.praž.), R.Dabašinskas 16 (5 rez.perd.), G.Prabulis 14, A.Šalaševičius 11 taškų.

“Lietuvos Geležinkeliai” nugalėjo BC “Rokai & Kroviniupervezimas.lt” ekipą (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Pavasario taurės 2011" turnyrą "BC Rokai & kroviniupervezimas.LT" pradėjo nesunkia pergale (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 23:22 val.)"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nelengvą pergalę (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:16 val.)BC "Rokai & Kroviniu pervezimas.lt", visąlaik tolygiai pirmavę, nugalėjo "Akis" (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)Fantastiškas "Spartos" taiklumas antroje rungtynių pusėje lėmę užtikrintą pergalę (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Sparta" iškovojo pirmąją pergalę (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Sparta" po pratęsimo įveikė "Vėją" (2011 balandžio 09 d., šeštadienis, 14:31 val.)Fantastiškas E.Rupeikos pasirodymas lėmė triuškinamą "Spartos" pergalę (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 00:52 val.)Triuškinančiu 29 taškų skirtumu laimėjo "Sparta" (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:40 val.)"Pavasario Didžiosios taurės" finale "Kauno Rami" patiesė ant menčių "Spartą" (2011 gegužės 21 d., šeštadienis, 17:51 val.)