TEO LT vs KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ (68:84)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

„Kauno švara & Kelių remonto grupė“ "Įmonių" lygos sezoną pradėjo sunkia pergalę svečiuose

Greitos atakos metu 2 taškus pelno Ramūnas Bagdonas (Kauno švara & KRG)
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 20:40 val., peržiūros: 4965
Nors ir rungtynių pirmoje dalyje pirmavę, TEO LT krepšininkai savo aikštelėje neatsilaikė prieš jungtinę „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ komandą. Po įnirtingos ir dramatiškos kovos, pergalę rezultatu 84:68 iškovojo svečiai, kurie pasiekė ir naują lygos rekordą. Jų sąskaitoje net 20 perimtų kamuolių.
Rungtynių pradžioje abi ekipos keitėsi taikliais metimais. Šeimininkų ekipoje 6 taškus iš eilės pelnė Domas Ramanauskas, kurio vedami TEO LT krepšininkai sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinuką rezultatu 16:10. Šioje dvikovos dalyje „Kauno švara & Kelių remonto grupė“ komanda nusileido varžovams kovoje dėl atšokusio kamuolio 11:5.
Antrajame ketvirtyje komandos didesnį dėmesį sutelkė i puolimą, palikdamos ne vieną spragą gynyboje. Vienas kamuolys po kito skrodė tinklelį. Šeimininkai laimėjo ir šį kėlinuką minimalia persvara ir prieš einant ilsėtis jų pranašumas buvo 7 taškai.
Po pertraukos žymiai galingiau pradėjo rungtyniauti svečiai. Atrodė, jog jie būtų tarsi palindę po šaltu dušu pertraukos metu. Pradėjo agresyviau gintis, greičiau pulti. Šeimininkai blaškėsi po aikštelę darydami apmaudžias klaidas, kurios leido varžovams lengvai pelnyti taškus. Laimėję šią rungtynių dalį 22:9, „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ ekipa jau buvo priekyje šešiais taškais.
Lemiamo kėlinio pirmomis minutėmis svečiai spurtavo 11:2 ir įgijo gan solidų 16 taškų pranašumą. Šeimininkai ir toliau beviltiškai klydo, kuom puikiai pasinaudojo varžovai. Aiškiai matėsi TEO LT komandos lyderių, kurie tempė komandą ant savo pečių, nuovargio požymiai. Jungtinė svečių ekipa nebeatsipalaidavo ir pabaigė rungtynes turėdama 16 taškų persvarą – 84:68.
Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Remigijus Motys, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei „pavogė“ iš varžovų 8 kamuolius, 43 naud.kfc. 21 tašką pridėjo Leonardas Ivanovas.
Šeimininkų komandoje pasižymėjo du krepšininkai. Tai Domas Ramanauskas ( 30 taškų, 7 atk.kam., 26 naud.kfc.) ir Mantas Lenkus ( 15 taškų, 13 atk.kam., 25 naud.kfc.).
Po rungtynių Leonardas Ivanovas („Kauno švara & Kelių remonto grupė“) teigė: „Tai mūsų antros rungtynės iš eilės per dvi dienas. Vakar iškovotą pergalę daugelis krepšininkų per smarkiai atšventė, dėl to šiandien pirmoje rungtynių dalyje blaškėsi po aikštelę. Tačiau vėliau atradome savo žaidimą ir pelnytai nugalėjome“.
"Kauno švara & Kelių remonto grupė" "Įmonių" lygoje iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:41 val.)Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 sausio 30 d., antradienis, 20:45 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:14 val.)Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 13:58 val.)"Kauno švara & KRG" išplėšė pergalę po pratęsimo (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Kauno Švara & KRG" toliau skina pergales (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:52 val.)"Arauša" antrąjį etapą pradėjo pergale (2007 vasario 13 d., antradienis, 23:17 val.)