LESTO vs Kauno energija (63:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 10 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynių pabaigoje "Kauno Energija" išsaugojo pergalę savo rankose

2014 vasario 10 d., Pirmadienis, 23:28 val., peržiūros: 988

Pirmadienį (02.10) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "LESTO" ir svečių "Kauno Energija". Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, šie išsiveržė į priekį ir išlaikė 2 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje ekipos ir toliau žaidė labai atkakliai, ko pasėkoje rezultatas tapo lygus po pirmosios rungtynių pusės. Trečiajame kėlinyje svečiai sugebėjo padidinti persvarą iki 5 taškų. Paskutiniajame ketvirtyje "Kauno Energija" dar labiau padidino skirtumą ir pasiekė pergalę 63:70.

Pirmąjį metimą sėkmingai realizavo "Kauno Energija", netrukus į tai atsakė "LESTO" ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Įsibėgėjus ketvirčiui šeimininkai sugebėjo atitrūkti per 7 taškus. Vis tik pabaigoje "Kauno Energija" ne tik sugebėjo pavyti savo varžovus, bet ir persverti rezultatą savo naudai 17:19.

Antrajame kėlinyje ekipos kovėsi labai įnirtingai. Per pirmąsias 4 atakas ekipos sužaidė identiškai ir skirtumas išliko nepakitęs. Vėliau "LESTO" sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, bei gana ilgai išlaikė persvarą. Vis tik pabaigoje svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą 39:39.

Trečiąjį kėlinį sudarė trys atkarpos. Pirmojoje gerai pasirodė svečiai išsiveržė į priekį 5 taškų skirtumu. Antrojoje dalyje spurtą surengė "LESTO" ekipa ir persvėrė rezultatą, bei išsiveržė į priekį 4 taškų skirtumu. Trečiojoje dalyje "Kauno Energija" dar kartą laimėjo atkarpą ir tapo lydere 48:53.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar kartą padidino pranašumą iki 8 taškų. Į tai varžovai atsakė sėkmingais tritaškiais metimais ir skirtumas ištirpo iki 2 taškų. Po šios atkarpos svečiai dar kartą susigrąžino turėjo 8 taškų persvarą. Netrukus "LESTO" sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau spurtas paskutiniosiomis minutėmis padėjo tašką šių rungtynių baigčiai. Taigi "Kauno Energija" pasiekė pergalę 63:70.

"LESTO" komandoje sėkmingiausiai pasirodė Martynas Gailiūnas (23 tšk. 8 atk.kam) Linas Gasiūnas (20 tšk. 7 atk.kam) Virginijus Ramoška (6 tšk. 10 atk.kam)

"Kauno Energijos" ekipą į pergalę vedė Lukas Mikalauskas (20 tšk. 10 atk.kam dvigubas dublis) Egidijus Tamulaitis (10 tšk. 6 atk.kam) Andrius Iškauskas (14 tšk. 7 atk.kam)

"Kauno Energijos" komandos strategas kalbėjo: "Greitos atakos nepavyko, neįmetėme taškų, prieš zoninę gynybą buvo sunku žaisti. Padrikas krepšinis šiandien buvo, galbūt, kad vėlai žaidėme, aišku gerai, kad laimėjome. Pergalę pelnėme dėl greito puolimo".

"LESTO" ekipos treneris teigė: "Suolelis per trumpas buvo, šešiese sunku žaisti buvo. Dar su varžovais pajuokausim".

„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)Iki paskutinių sekundžių kovojusi „Kauno energija“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Ryterna“ iškovojo lengvą pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Kauno Energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Celsiui“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:14 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)