Grizliai vs KMAIK (59:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“

2014 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 1110

Ketvirtadienį, lapkričio 6 dieną, Šv.Pranciškaus mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės, kuriose susitiko "Grizliai" (šeimininkai) ir "KMAIK" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau antrajame ketvirtyje "KMAIK" komanda perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 59:84.

Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirę atkakli kova. Nė vienai ekipai nepavykdavo įgyti didesnio pranašumą. Vis dėlto, kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė "KMAIK" ekipa ir įgijo trijų taškų pranašumą. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 20:23.

Antram kėlinukui prasidėjus svečiai pademonstravo puikią gynybą ir spurtavo atkarpa 10:0 ( 24:35). Tik V.Gadliausko pastangomis "Grizlių" skirtumas nedidėjo ( 31:39). Likus žaisti dvi minutes "KMAIK" užpuolė keletą greitų atakų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 12 taškų pranašumą – 31:43.

Po ilgosios pertraukos su kiekviena minute svečių pranašumas augo. "Grizliams" niekaip nesisekdavo surengti rezultatyvių atakų. Po minutės pertraukėlės "Grizliai" pabudo iš žiemos miego ir sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau aštrūs svečių prasiveržimai leido atstatyti turėtą pranašumą. Rezultatas – 49:60.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui šeimininkai tiesiog sugriuvo. Sunkiai sekėsi užpulti ir apsiginti, o tuo pasinaudoję "KMAIK" su kiekviena minute didino savo pranašumą ( 54:75). Likus žaisti mažiau nei tris minutes šeimininkai varžovus sugebėdavo stabdyti tik asmeninėmis pražangomis, o "KMAIK" ramiai realizavo baudos metimus ir iškovojo pergalę 25 taškų pranašumų. Galutinis rezultatas – 59:84.

Po laimėtų rungtynų "KMAIK" ekipos treneris, P.Vyšniauskas, teigė:" Du faktoriai nulėmė mūsų pergalę: šiandien buvome greitesni ir laimėjome kovą dėl kamuolių."

Grizliai: Martynas Valaitis – 20 tšk., Vaidotas Gadliauskas – 12 tšk., Darius Špakauskas – 8 tšk.

KMAIK: Aurimas Gudaitis – 19 tšk. (18 atk. kam.), Arnas Petrauskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 16 tšk., Gytis Kiščiūnas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 23:00 val.)Šešioliktfinalį Arno Petrausko vedamas „KMAIK“ pradėjo sunkia pergale prieš „Olympic“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:15 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)„KMAIK“ komanda neatsilaikė, antrojoj rungtynių pusėje, prieš „R2P Sport-2“ komanda. (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:14 val.)Vyriškoje kovoje „Kėdainiai & Addeco“ antrą kartą palažė „Grizlius“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„KMAIK“ be didesnio vargo palaužė BC „Liuksas“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:20 val.)