Kaišiadorys vs Lapės (109:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

J.Abručio vedami „Kaišiadorys“ sutriuškino „Lapes“

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 20:28 val., peržiūros: 1352

Lapkričio 14 dieną, 17:00 val., Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kaišiadorys“ (šeimininkai) ir „Lapės“ (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas vyko labai atkakliai, bet vėliau šeimininkai pabėgo, o tiesiog nesulaikomi žaidęs J.Ambrutis savo ekipai padėjo pasiekti ir triuškinamą persvarą. Vos 6 žaidėjus savo gretose turėję „Lapių“ krepšininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ir pralaimėjo susitikimą net 109:70.

Nors rungtynes 2 tritaškiais pradėjo šeimininkai, bet jau netrukus sekė puikus „Lapių“ spurtas 13:0 ir jau svečiai buvo priekyje. Netrukus rezultatas vėl išsilygino, o praktiškai visą pirmąjį kėlinuką buvo žaidžiamas labai rezultatyvus, bet ir atkaklus krepšinis. „Kaišiadorys“ komandos treneris turėjo didelių priekaištų savo komandai dėl gynybos, bet kartais atrodė, jog šiandien komandos tiesiog stengiasi laimėti įmesdamos daugiau nei varžovai. O toks žaidimas labiau tiko šeimininkams, kurie turėjo ilgesnį suolelį ir prasidedant ilgajai pertraukai jau pirmavo rezultatu 52:39.

Po ilgosios pertraukos „Kaišiadorys“ komandos situaciją apsunkino patirta T. Lapašinsko trauma. Krepšininkas susižeidė koją, tad netrukus buvo išvežtas atvykusios greitosios pagalbos. Bet kapitono praradimas neturėjo didelės įtakos šeimininkų žaidimui, nes puikiai kamuolius iš varžovų vogęs J.Abrutis sugebėjo surinkti net 41 tašką ir toks fantastiškas jo pasirodymas leido jau ir triuškinti varžovus. Rungtynių paskutinės minutės tebuvo formalumas, aikštelėje vyravo chaosas, o šeimininkai nesunkiai perkopė ir 100 taškų ribą. Rungtynės baigėsi puikia „Kaišiadorių“ pergale, rezultatu 109:70.

V.Loda („Kaišiadorys“):

„na varžovas nebuvo pats stipriausias, laimėjome nesunkiai, bet nerimą kelią mūsų komandos darbas gynyboje“.

Kaišiadorys: Julius Abrutis – 41 tšk. (6 rezult. perd., 8 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Butkevičius – 30 tšk. (24 atk. kam., 5 išpr. praž.), Kazimieras Motiekaitis – 19 tšk. (12 atk. kam.)

Lapės: Aivaras Datas – 19 tšk., Martinas Stoškus – 16 tšk., Antanas Žvirblis – 14 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Alekna – 13 tšk.

Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Kaišiadorys“ perlipo šešioliktfinalio barjerą (2016 kovo 05 d., šeštadienis, 22:55 val.)Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)