Kleboniškio „Vilkai“ vs MRU VSF (45:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 1362

Gruodžio 1 dieną, antradienį, S. Lozoraičio vidurinėje mokykloje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo P pogrupio ekipos, pirmoje vietoje esanti MRU VSF (4/4) ir dar pergalės skonio nepajutusi Kleboniškio „Vilkai“ (0/8). Tik pirmąjį kėlinį atlaikę Kleboniškio „Vilkai“ po to pasipriešinti jau nebegalėjo. MRU VSF iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 45:74.

Pirmasis kėlinys prasidėjo staigiu A. Batučio dvitaškiu. Šeimininkai žaibiškai atsakė tuo pačiu, o dar kitos atakos metu R.Kuncevičius smeigė tritaškį ir svečiai jau atsilikinėjo – 5:2. Tačiau tai buvo didžiausia „Vilkų“ persvara rungtynėse. MRU VSF greitai atstatė pusiausvyrą ir įpusėjus kėliniui jau buvo priekyje – 9:13. Kėlinio pabaiga buvo nerezultatyvi ir po Kleboniškio „Vilkų“ žaidėjo R. Kuncevičiaus tritaškio kėlinys baigėsi rezultatu – 12:17.

Antrąjį kėlinį uraganišku puolimu pradėję šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir vėl buvo priekyje minimaliu skirtumu. Atsikvošėję MRU VSF žaidėjai įjungė aukštesnę persvarą ir atsakė taip pat septyniais taškais be atsako. Sužaidus puse kėlinio svečiai buvo priekyje – 20:24. Per paskutines kėlinio minutes šeimininkai nesugebėjo įmesti nė taško, tuo tarpu svečiai sukrapštė dar dešimt taškų. Kėlinys baigėsi dviženkle MRU VSF persvara – 20:36.

Grįžusios komandos po ilgosios pertraukos vėl turėjo įsibėgėti. Nerezultatyvų kėlinį pagaliau pavyko pralaužti L. Tamašauskui. Po aštuonių minučių pertraukos ir šeimininkai vėl pataikė taškus į varžovų krepšį. Tačiau tai didelių vaisių neatnešė, o MRU VSF ir toliau didino savo pranašumą. Sužaidus pusę kėlinio jis jau buvo išaugęs iki dvidešimties taškų. Likusį rungtynių laiką svečiai neatsipalaidavo ir po trijų kėlinių jau turėjo net dvidešimt penkių taškų pranašumą – 35:57.

Ketvirtąjį kėlinį kabintis į varžovus Kleboniškio „Vilkai“ neįstengė. Pasipylė paprastos klaidos, pradėjo stigti jėgų, o MRU VSF baudė varžovus greitomis atakomis. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui jie jau turėjo net trisdešimties taškų pranašumą. Šeimininkų žaidėjas D.Gudaitis dar gavo ir penktąją asmeninę pražangą. Tiesa svečiams nepavyko išlaikyti trisdešimties taškų pranašumo, tačiau rungtynės baigėsi lengva MRU VSF pergale – 45:74 .

MRU VSF komandos žaidėjas Orestas Margelis:

„Džiaugiuosi, kad visi gerai sužaidėme šiose varžybose, tačiau visi nesusirinkome. Džiaugiamės, kad pakilome į pirmą vietą grupėje, stengsimės joje išsilaikyti. Laukiame sekančių rungtynių.

Naudingiausi žaidėjai:

Kleboniškio „Vilkai“: Saulius Kutka – 14 tšk. (13 atk. kam.), Benas Narbutas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Kuncevičius – 8 tšk.

MRU VSF: Orestas Margelis – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Žilvinas Kiveris – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Tamašauskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)Nebajeris susitvarkė su Kleboniškio „Vilkais“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos. (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Randeriui“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 11:39 val.)