BK Centre vs Kauno liberalai (68:36)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 25 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“

2014 spalio 25 d., Šeštadienis, 18:57 val., peržiūros: 1206

Spalio 25 dieną, 14:15h, mažojoje Kauno kolegijos salėje, įvyko C lygos "ALTrekmala" pirmenybių, reguliaraus sezono rungtynės tarp "BK Centre" (šeimininkai) ir "Kauno Liberalų". Jau nuo rungtynių pradžios dominavusi "BK Centre" ekipa, nepaliko jokių vilčių Liberalams ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu (68 – 36)

Jau nuo pat rungtynių pradžios "BK Centre" ekipa išsiveržė į priekį. jie kur kas geriau puolė, ir tiesiog puikiai gynėsi. Varžovams leidę įmesti vos 9 taškus per visą kėlinuką, "BK Centre" ekipa jį laimėjo rezultatu (19 – 9)

Antrąjame rungtynių kėlinuke, abi komandos žaidė kur kas ramiau. Tačiau, tai neišėjo į naudą nė vienai ekipai, nes abejos komandos sunkiai rinko taškus. Visgi, "BK Centre" puikiai besigynusi pirmąjame kėlinyje, antrame tai darė dar geriau. Jie laimėjo šį kėlinuką (12-6) ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (31- 15)

Po ilgosios pertraukos, nieko neįprasto nepamatėme. Svečiams vis ar sunkiai sekėsi pulti, na o šeimininkai nors ir patys nemėtė krūvos taškų, tačiau jų stabili gynyba leido jiems laimėti ir šį kėlinuką. Vėlgi leidę varžovams įmesti tik 8 taškus, šį kėlinuką jie laimėjo (15 – 8) ir po trijų kėlinių rezultatas buvo (46 – 23) "BK Centre" naudai.

Paskutinis kėlinukas jau buvo tik formalumas. Abi komandos atsipalaidavo, ir tai matėsi rungtynių protokole, nes šis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias. Nors svečiai per jį sumetė tik 13 taškų tačiau, to užteko, kad sužaistų savo rezultatyviausią kėlinį. Visgi, pasibaigus rungtynėms "BK Centre" šventė lengvą pergalę rezultatu ( 68 – 36)

BK Centre: A.Čiras – 28 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ričardas Prūsaitis – 20 tšk., Nikolay Kirsanov – 13 tšk.

Kauno liberalai: Aistis Gaulė – 10 tšk., Martinas Valikonis – 6 tšk., Artūras Bundulas – 5 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Rind“ pirmą pergalę pasiekė sutriuškindami „Kauno Liberalai“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:57 val.)„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)