Lietuvos geležinkeliai vs Kauno švara (57:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 20 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“

2015 kovo 21 d., Šeštadienis, 00:46 val., peržiūros: 1015

Kovo 20 dieną, 20:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Lietuvos Geležinkeliai“ (šeimininkai) ir „Kauno Švara“ (svečiai). Buvo žaidžiamos antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių ekipų (pirmąjį susitikimą įtikinamai laimėjo „Kauno Švara“). Jau pirmojo kėlinuko metu „Kauno Švara“ sugebėjo spurtuoti ir pasiekė dviženklį pranašumą. Vėliau skirtumas dar kiek išaugo, bet šeimininkai nenuleido rankų ir kovėsi iki galo. Vis tik „Kauno Švara“ atlaikė varžovų spurtą, o susitikimo pabaigoje padidino pranašumą bei užtvirtino savo pergalę 57:73.

Jau rungtynių pradžioje šeimininkai susidūrė su rimtomis problemomis, patys sunkiai rinkdami taškus jie tikrai ne visad suspėdavo gynyboje, o čia laisvės gavę „Kauno Švaros“ snaiperiai greitai sumetė seriją tolimų metimų ir skirtumas žaibiškai išaugo. Nors svečiai ir turėjo ūgio pranašumą, bet būtent tolimi metimai leido jiems spurtuoti ir jau pirmojo kėlinuko metu skirtumas pasiekė 10 taškų ribą. Vėliau distancija tarp komandų dar kiek išaugo, bet „Lietuvos Geležinkeliams“ pagaliau pavyko stabilizuoti žaidimą ir likusį laiką iki ilgosios pertraukos komandos žaidė gana lygiai. Vis tik svečių dominavimas buvo aiškiai pastebimas ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 22:38.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos žaidė gana chaotiškai, žaidėjai tikrai dažnai klydo, bet pasisaugojo gynyboje, tad pražangų išvengė. Kiek banguotas žaidimas tęsėsi ilgą laiką, kol vienu metu komandas skyrė 19 taškų riba. „Kauno Švaros“ žaidėjai ties šiuo momentu prarado koncentraciją ir eilė klaidų suteikė vilties varžovams. Šeimininkai sugebėjo rasti jėgų, bei atkūrė nedidelę intrigą. Iš saugaus „Kauno Švaros“ pranašumo beliko vos 7 taškeliai. Tačiau tai buvo viskas, „Lietuvos Geležinkeliai“ neturėjo pakankmai rezervų ir vos keletas nesėkmių gynyboje galutinai palaidojo visas jų viltis’ Svečiai galingai finišavo iš laimėjo dvikovą rezultatu 57:73.

Lietuvos geležinkeliai: Povilas Kliauza – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Dalius Grušauskas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Žvirblis – 8 tšk. (8 rezult. perd.)

Kauno švara: Mykolas Brusokas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Šarūnas Kryžius – 14 tšk., Martynas Senkus – 13 tšk., Gediminas Simanavičius – 11 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)Vėlai startavę „Sweco“ krepšininkai sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:45 val.)