Sportija vs Kulautuva (71:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Kulautuva“ po atkaklios kovos palaužė „Sportiją“

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 1125

Antradienio vakarą Atžalyno vid. mokykloje, "ALTreklama" C lygos pirmenybių F pogrupio rungtynėse, "Sportija" priėmė "Kulautuvos" krepšininkus. Pirmojoje rungtynių pusėje sėkmė lydėjo svečius, tačiau po ilgosios pertraukos "Sportija" perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Vis dėlto "Kulautuva" lemiamu momentu įrodė pranašumą ir iškovjo pergalę rezultatu 71:73.

Susitikimas prasidėjo trimisŠ.Urbaičio dvitaškiais, išvedusiais svečių komandą į priekį (0:6). "Sportija"netrukus įsibėgėjo ir sumažino atsilikimą (6:8), o greit ir išsiveržė priekin (12:10). Antroje kėlinuko pusėje geriau sekėsi "Kulautuvai", svečiai baigė kėlinuką pirmaudami 20:23.

Antrąjį ketvirtį "Kulautuva" pradėjo aštuonių taškų serija (20:31). "Sportija" įpusėjus kėliniui priartėjo prie varžovų per keturis taškus (34:38), tačiau iniciatyvą išlaikė "Kulautuva" ir išėjo ilsėtis pirmaudami 34:44.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams sekėsi kur kas geriau. Pirmosiomis trečio kėlinio minutėmis leidę varžovams padidinti pranašumą iki dviženklio (38:48), "Sportijos" krepšininkai surengė galingą spurtą 14:2, po kurio jau pirmavo 52:50. Deja iki kėlinio pabaigos šeimininkai persvaros neišlaikė – po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 58:58.

Ketvirtojo kėlininuko pradžioje "Sportijos" krepšininkai po aštuonių iš eilės T.Skrupskelio taškų išsiveržė į priekį 34:61. Likus mažiau nei minutei šaimininkai vis dar pirmavo 69:65, tačiau "Kulautuva" vienineliu rungtynėse pataikytu tolimu metimuišsiveržė į priekį 69:72 . Sėkmingai apsigynę nuo paskutinės šeimininkų atakos, svečiai iškovojo pergalę rezultatu 71:73.

"Pradžioje kontroliavom situaciją, vėliau varžovai pataikė geriau, bet atsilaikėm" – kalbėjo "Kulautuvos" įžaidėjas A.Latvelis.

Sportija: Tautvydas Skrupskelis – 26 tšk., Lauras Mizgeris – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Valančius – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Kulautuva: Šarūnas Urbaitis – 22 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Erikas Mackevičius – 17 tšk., Arnas Latvelis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Šilenka – 14 tšk.

„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„Olympic“ po įtemptų varžybų, palaužė „Sportijos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Kulautuva“ krito prieš „Compensa“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)