ITAB Novena vs Team Five (50:79)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Team Five“ lengvai perkopė „ITAB Novenos“ barjerą

2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 20:38 val., peržiūros: 718

Balandžio 10-ąją dieną, sekmadienį, Kauno Kolegijos didžiojoje salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštuntfinalio mūšis tarp namuose žaidusios „ITAB Novena“ ekipos ir svečių „Team Five“ krepšininkų. Grupės varžybose aikštelės šeimininkai buvo iškovoję vieną pergalę ir užėmę grupėje trečiąją vietą, tuo tarpu svečiai grupės varžybose buvo pralaimėję visas tris žaistas rungtynes, tiesa, visose rungtynėse vyko atkaklios kovos.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Team Five“ krepšininkai pasiuntė į lengvą „nokdauną“ šeimininkų krepšininkus. O.Ročius metė taškus iš po krepšio, Š.Krivickas siuntė vieną tolimą metimą po kito ir svečiai atitrūko 4:19. Kėlinuko pabaigoje „Team Five“ puolimas sustojo, tačiau ženkliau tuo pasinaudoti „ITAB Novenai“ nepavyko. Po pirmo ketvirčio rezultatas buvo 8:21.

Šeimininkų ekipos žaidėjo E. Nedzvecko pastangos antrojo ketvirčio pradžioje neleido toliau atitrūkti svečiams ir įpusėjus ketvirčiui 16:29 pirmavo „Team Five“. Tačiau tada 0:8 svečiai spurtavo ir jau įgijo didesnį nei dvidešimties taškų pranašumą 16:37, kurį išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 24:46.

Sužaidus tris minutes trečiajame kėlinuke „Team Five“ pirmavo 28:50, tačiau per likusias septynias minutes „ITAB Novena“ krepšininkai nesugebėjo pelnyti nei vieno taško, o svečių komandos trio O.Ročius, J.Fiodorovičius ir Š.Krivickas darė savo darbą puolime. Po trečiojo kėlinuko „Team Five“ persvara nekėlė abejonių 28:63.

Ketvirtąjį kėlinuką „ITAB Novena“ pradėjo kupini sportinio pykčio, kurį lydėjo puikus komandos lyderio E. Nedzvecko, pelniusio per šį ketvirtį penkiolika taškų, žaidimas. Vedini komandos lyderio šeimininkai laimėjo ketvirtį rezultatu 22:16 ir šiek tiek aptirpdė svečių pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:79. Po šio laimėto susitikimo „Team Five“ žengia į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį, kur susitiks su „Best 4 You“ ir „Kauno NTI-PN“ poros nugalėtoju.

Po laimėto susitikimo „Team Five“ ekipos krepšininkas M.Lapinskas kalbėjo: „pradžioj, pirmą kėlinį, aš manau, gerai sužaidėme. Ir šiaip, žinojom varžovus, buvau pasižiūrėti jų varžybas. Apsigynėm, žinojom, kurie jų žaidėjai meta. Manau, priešininkų komandai tikrai nelaiminga diena buvo paprasčiausiai, mes laimėjom ir keliaujam toliau“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

ITAB Novena: Edvinas Nedzveckas – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Sigitas Rupeika – 8 tšk., Vitalijus Bauža – 6 tšk. (11 atk. kam.)

Team Five: Šarūnas Krivickas – 24 tšk., Ovidijus Ročius – 22 tšk. (11 atk. kam.), Julius Fiodorovičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.)

„KMAIK“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ITAB Noveną“ (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Vėjų Linija & Garliavos Duona“ po didžiosios pertraukos palaužė subyrėjusius „ITAB Novenos“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:10 val.)Ketvirtame kėlinuke atsibudusi „Team Five“ visgi nepavijo „Kauno švaros ‒ 2“ ekipos (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje palaužė „Team Five“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:58 val.)„ITAB Novena“ rungtynių gale įrodė pranašumą prieš „Shepečių valdovus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 22:46 val.)