Hidraulinės sistemos vs Dumblas (76:58)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“

2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 16:06 val., peržiūros: 1600

Kovo 12 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ priemė svečius „Dumblą“.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Hidraulinės sistemos“ (2:0). Vėliau keturis taškus be atako pelnė „Dumblas“ (2:4). Trečią minutę spurtą pradėjo „Hidraulinės sistemos“ , kurie pelnė 12 taškų be atsako (14:4). Septintą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus vėl pavyko pelnyti „Dumblui“ (14:7). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė devyni taškai (18:9).

Antras kėlinys prasidėjo dviem taikliais svečių dvitaškiais (18:9). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (28:15). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 12 taškų (33:21). Devintą minutę komandas skyrė 14 taškų (39:25). Kėlinio pabaigoje du tritaškius pataikė „Hidraulinės sistemos“ , kurie padėjo padidinti persvarą iki 20 taškų (45:25).

Trečio kėlinio pradžioje du baudos metimus pataikė „Dumblas“ (45:27). Vėliau „Hidraulinės sistemos“ pelnė penkis taškus be atsako (48:27). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė 21 taškas (58:37). Paskutinę kėlinio minutę „Dumblui“ buvo pavykę sumažinti varžovų persvarą iki 19 taškų (64:45), bet kėlinį taikliu tritaškiu baigė „Hidraulinės sistemos“ (64:45).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (67:48). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Hidraulinės sistemos“ (73:48). Septintą minutę spurtą pradėjo „Dumblas“, kuris pelnė 10 taškų be atsako (73:58). Rungtynių pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ padidino persvarą iki 18 taškų (76:58). „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pirmą pergalę „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių aštunfinalyje.

„Hidraulinių sistemų“ treneris V. Kirilovas: „Iš dumblo išlipome, pavyko neįklimpti. Stipresni buvome ilgesniu savo suoleliu. Susižaidėme, surinkome tokią sudėtį, kuri pradėjo rinktis į rungtynes galų gale antroje sezono dalyje.“

Hidraulinės sistemos: Justinas Leitanas – 14 tšk., Rokas Misevičius – 13 tšk., Tadas Vasiliauskas – 12 tšk., Ignas Krukonis – 11 tšk.

Dumblas: Tomas Pukelevičius – 21 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Steikūnas – 8 tšk. (10 atk. kam.), Rimantas Šiumeta – 8 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)