SPORTO MANIJA & EKODORA vs KAUNO SRC (99:79)Kauno Mero taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 08 d., Šeštadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegijos sporto salė Pramones pr. 22 , Kaunas

Sėkmingo ketvirtojo kėlinuko dėka "Sporto Manija & Ekodora" įveikė "Kauno SRC" ekipą

2011 spalio 08 d., Šeštadienis, 19:34 val., peržiūros: 4461

Šeštadienį, spalio 8 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero taurės" 2011 rungtynės tarp šeimininkų "Sporto Manija & Ekodora" ir svečių "Kauno SRC" ekipų. Visas rungtynes pirmavo šeimininkai, tačiau nedideliu skirtumu. Sėkmingo A.Šaulio žaidimo ketvirtąjame kėlinuke dėka pavyko parklupdyti varžovus ir laimėti rungtynes įtikinamu skirtumu 99:79 (26:20, 25:23, 21:24, 27:12).

Jau pačioje rungtynių pradžioje šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą, kuris, bėgant kėlinio laikui, nors ir lėtai, tačiau po truputį augo. Praėjus kiek mažiau nei penkioms šio kėlinio minutėms komandas skyrė jau septyni taškai (13:6), tačiau svečiai nemėgino taip anksti nuleisti rankų ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo (17:16). "Kauno SRC" ekipos žaidėjų nelaimei, kai kėlinio laikas perkopė antrąją pusę, "Sporto Manija & Ekodora" komandos krepšininkai surengė spurtą 9:0, kurio dėka komandų skirtumas išaugo iki dviženklio (26:16). Sėkmingai sužaidę ketvirčio pabaigą, svečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki šešių taškų 26:20.

Antrasis kėlinukas buvo analogiškas pirmąjam. Komandų žaidimas pasižymėjo greitu puolimu ir agresyvia gynyba. Antrojo kėlinuko pradža buvo apylygė, todėl po pirmųjų jo minučių komandas skyrė penki taškai (33:28). Sužaidę atkarpą 5:0, šeimininkai vėl įgijo dviženklį pranašumą (38:28), tačiau netrukus, po kelių rezultatyvių svečių atakų, skirtumas tarp komandų vėl sumažėjo iki penkių taškų, tačiau demonstruodami savo užsispyrimą, "Sporto Manija & Ekodora" ekipos žaidėjai vėl sugebėjo pabėgti nuo svečių įgydami dešimties taškų pranašumą (50:40). Šio ketvirčio pabaiga buvo panaši kaip ir pirmojo – ją geriau sužaidė svečiai. 51:43.

Atrodė, kad trečiojo kėlinuko pradžia turėtų būti lemtinga šios dienos rungtynėse, kadangi šeimininkai, sėkmigo ir rezultatyvaus žaidimo dėka, "susikrovė" jau net penkiolikos taškų pranašumą. Tačiau "Sporto Manija & Ekodora" ekipos gerbėjams teko nusiminti, nes jau netrukus svečiai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų ir, galima sakyti, vėl išlygino žaidimą. Vėliau "Kauno SRC" krepšininkai dar sugebėjo sumažinti atsilikimą ir baigti šį kėlinį turėdami tik penkių taškų deficitą 72:67.

Lemiamąjame ketvirtyje susirinkę žiūrovai tikėjosi atkaklios kovos, tačiau ją išvydo tik šio kėlinuko pradžioje, kada abi ekipos vis dar išlaikė greitą žaidimo tempą ir keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, po kurių komandas skyrė tik trys taškai. Tačiau prasidėjus trečiąjai kėlinuko minutei "Kauno SRC" ekipos žaidimas subyrėjo. Šeimininkai ėmė lengvai "draskyti" svečių gynybą, ko pasekoje jų deficitas išaugo iki dvylikos taškų, o dar vėliau, po kelių sėkmingų atakų – iki šešiolikos taškų (91:75). Kai "Kauno SRC" ekipos žaidėjai visiškai nuleido rankas, šeimininkai nemažino apsukų ir pelnė dar penkis taškus iš eilės. Paskutinį vinį į varžovų karstą įkalė T.Čerba, paskutinėmis sekundėmis pataikydamas tolimą metimą beveik nuo vidurio linijos. 99:79.

Rungtynių nugalėtojų trenerio komentaras : " Pergalę lėmė geresnis žaidimas ". Turėjote mažiau žaidėjų negu varžovai, kas padėjo išsaugoti jėgas visų rungtynių metu? : " Pas mus buvo septyni žaidėjai, paprastai žaidžiame su 8 ar 9 žaidėjais, žinoma, galėjo būti dar nors vienas žaidėjas, tada jau būtų normalu. Na, o priešininkas buvo labai aktyvus, gerai pataikė bei greitai žaidė. O mes gal laimėjome dėl to, kad kaitaliojom gynybines sistemas ir tas leido mums šiek tiek atitrūkti ".

Pralaimėtojų trenerio komentaras : " Sakyčiau neužteko jėgų, gal savaitgalis kai kam buvo sunkesnis. Aišku, priešininkai stipresni buvo. Pralaimėjimo priežastis yra aiški – stipresnis priešininkas ". Tačiau turėjote kiekinį žaidėjų pranašumą : " Čia, kaip sakoma, ne skaičius lemia, lemia meistriškumas ".

"Sporto Manija & Ekodora" : A.Pelšs 27 (10 rez.perd., 5 per.kam., 8 išprov.praž.), M.Jakštas 23 (6 išprov.praž.), A.Šaulys 19 (5 per.kam.), K.Vaičekauskas 16 (14 atk.kam, 6 išprov.praž.) taškų.

"Kauno SRC" : A.Bubelis 25 (15 atk.kam, 6 išprov.praž.), D.Gudeliauskas 17 (10 rez.perd.), A.Makūnas 16 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

vytenis2011 spalio 09 d., 11:16 val.

Rungtynių nugalėtojų trenerio komentaras : " Pergalę lėmė geresnis žaidimas ". Turėjote mažiau žaidėjų negu varžovai, kas padėjo išsaugoti jėgas visų rungtynių metu? : " Pas mus buvo septyni žaidėjai, paprastai žaidžiame su 8 ar 9 žaidėjais, žinoma, galėjo būti dar nors vienas žaidėjas, tada jau būtų normalu. Na, o priešininkas buvo labai aktyvus, gerai pataikė bei greitai žaidė. O mes gal laimėjome dėl to, kad kaitaliojom gynybines sistemas ir tas leido mums šiek tiek atitrūkt.

Tai kad buvo 9 zaidejai: 2 zaide po pora minuciu, o gal nezaide?

bubas2011 spalio 09 d., 00:52 val.

stengiaus :) alaus negeriau vakar :)

poviliukas2011 spalio 08 d., 22:20 val.

mldc bubas :)

Po atkaklios ir įnirtingos kovos "Sporto Manija & Ekodora" palaužė Kauno "SRC" (2011 spalio 17 d., pirmadienis, 00:19 val.)"Sporto manija & Ekodora" iškopė į Mero taurės finalą (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:18 val.)"Sporto manija & Ekodora" nušlavė "Elektromontuotoją" (2011 spalio 04 d., antradienis, 21:04 val.)"Sporto Manija & Ekodora" be didesnio vargo "nuardė bėgius" "Lietuvos Geležinkeliams" (2011 rugsėjo 30 d., penktadienis, 22:15 val.)Tauriausią "Kauno Mero Didžiosios taurės 2011" apdovanojimą virš galvų iškėlė "Sporto Manija & Ekodora" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 07:51 val.)"Elektromontuotojui" nepavyko sustabdyti galingo "Kauno SRC" puolimo (2011 rugsėjo 27 d., antradienis, 20:22 val.)"Kauno SRC" neturėjo vargo su "Lietuvos geležinkeliais" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 23:17 val.)