Klausučių alaus darykla vs MB „TR Project“ (79:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 10 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“

2024 sausio 10 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 239

Sausio 10 dieną, 20:30 val., Kauno technologijų mokymo sporto centre, susitiko "II" lygos komandos "Klausučių alaus darykla" (šeimininkai) ir MB „TR Project“ (svečiai). Beveik visas rungtynes pranašumą savo rankose laikę MB „TR Project“ krepšininkai leido intrigai sugrįžti ir nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis atakomis. Sužaidę tiksliau pergalę pasiekė MB „TR Project“ krepšininkai 79:82 (20:24, 20:25, 22:19, 17:14).

Nors rungtynių pradžioje geriau startavo šeimininkai, bet MB „TR Project“ jau pirmojo kėlinuko metu nutolo, o tikslių tritaškių dėka pasiekė ir dviženklį pranašumą, kurį sėkmingai išlaikė iki ilgosios pertraukos 40:49.

Antroje rungtynių dalyje "Klausučių alaus darykla" bandė atsitiesti ir vis priartėdavo, bet komanda tiesiog tragiškai kovojo dėl kamuolių ir suteikė daugybę antrų šansų varžovams. Vis tik "Klausučių alaus darykla" nenuleido rankų ir lemiamu momentu visiškai priartėjo. Prasidėjo nervų išbandymas abiems komandos, o kiekvienas metimas tapo aukso vertės. MB „TR Project“ susikūrė nedidelę persvarą ir varžovams paliko laiko tik skubotai atakai. Šeimininkai spėjo išmesti visai padorų tritaškį, kuris galėjo išplėšti pratęsimą, bet metimas buvo netikslus. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:82.

11 atk. kam.

Po įnirtingos kovos pergalę išplėšė MB „TR Project“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)Po atkaklios kovos „GZP-2“ įveikė MB „TR Project“ ekipą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„GZP ‒ 2“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš MB „TR Project“ (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:58 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)