Šilainiai vs Korys (97:71)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Šaltesnius nervus pademonstravę Šilainiai iškovojo lengvą pergalę.

2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 23:50 val., peržiūros: 956

Vasario 3 dieną „Jabra“ 30+ lygoje įvyko akistata tarp turnyrinės lentelės lyderių ir šeimininkų „Šilainių“ ir svečių statusą turėjusiu „Korys“ ekipos. Šios ekipos tarpusavyje susitinka jau antrąjį kartą. Pirmąjį susitikimą nedideliu taškų skirtumu laimėjo „Šilainiai“ ekipa. Šios dienos rungtynės buvo atkaklios, nes abiems ekipoms reikėjo pergalės, dėl geresnės turnyrinės lentelės pozicijos.

Rungtynių pradžia priklausė šeimininkams, kurie pabėgo į priekį pirmieji ( 15:6). „Korys“ ekipai sunkiai sekėsi atakuoti iš toli, todėl jie nusprendė pelnyti taškus baudos aikštelėje, tačiau ir tai sekėsi sunkiai. Kuomet šeimininkai taškus puolime rinko gana lengvai ir didino savo persvarą prieš oponentus. Sužaidus pirmąsias 10 minučių „Šilainiai“ turėjo susikrovę nebloga persvarą (25:11).

Antrajame kėlinuke pirmuosius taškus pelnė šeimininkų žaidėjas J.Svirka, bet po šių taškų viskas pasikeitė aikštelėje kardinaliai. „Korys“ ekipa prabudo ir pradėjo žaisti rezultatyviai, pagyvėjo tiek jų puolimas, tiek ir gynybą, kas leido atlikti spurtą (0:14) ir persverti rezultatą savo naudai. Po tokio akibrokšto šeimininkai parašė minutės pertraukėles po ,kurios sužaidė kėlinuko pabaigą geriau nei oponentai ir vėl buvo priekyje. Po 2 kėlinukų „Šilainiai“ laimi rezultatu (46:33).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai vėl pradėjo didinti savo pranašumą prieš varžovus, negana to svečiai nesuvaldė emocijų ir buvo nubausti, kas leido šeimininkams padidinti savo persvarą dar labiau. Įpusėjus kėliniui tarp ekipų skirtumas jau buvo (60:43). Atrodė, jog svečiai jau palūžo ir sunkiai gali kovoti šios dienos varžybose. Po 3 kėlinių rezultatas (67:53).

Ketvirtajame kėlinyje „Korys“ ekipa sukaupę paskutines jėgas stojo į mūšį, tačiau pasipriešinti „Šilainiams“ jiems šiandien nepavyko ir teko pripažinti jų pergalę rezultatu (97:71).

Po rungtynių laimėtojų treneris V.Kapočius paklaustas apie šios dienos varžybas ir atrodytu lengvą, bet nervingą kovą teigė:

Tiesiog mes gal šaltesnius nervus išlaikėm, buvo ir pas mus tų emocijų, bet mes nesinervavom ir savo žaidimą žaidėm.

Po pralaimėjimo „Korys“ treneris G.Smuikys teigė:

Trūko gynėjų mūsų ekipoje, gavome greitų atakų, lengvų taškų primetė. Nepavyko žaidėjams susitvardyti su

nervais, bet ką padarysi ne visada sušvilpia tas pražangas, juk reikia tvardytis.

Šilainiai: Julius Svirka – 23 tšk., Nerijus Urbanavičius – 22 tšk., Ričardas Stirbys – 20 tšk. (11 atk. kam.), Artūras Nausėda – 13 tšk., Vaidas Dambauskas – 12 tšk.

Korys: Marius Šumlinskas – 22 tšk. (11 atk. kam.), Dainius Bakanas – 19 tšk., Saulius Skruodys – 12 tšk.

Šaltesnius nervus demonstravę „Makroflex“ krepšininkai įkopė į „30+“ lygos Olimpą (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 23:18 val.)„Šilainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)Šilainiai išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Paskutinių sekundžių drama baigėsi „Šilainių“ pergale prieš „Makroflex“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidęs „Korys“ iškovojo vietą pusfinalyje (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:41 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą laikęs „Korys“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:29 val.)