BC „Ambi“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (42:93)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Vėlyvoje skirtingo kalibro komandų akistatoje dominavo „Advokatų Kontora Konsus“

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 23:42 val., peržiūros: 1199

Lapkričio 2-ąją dieną, pirmadienį, VDU sporto centre įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių D pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusios BC „Ambi“ komandos ir svečių teisėmis atvykusių „Advokatų Kontoros Konsus“ krepšininkų.

Jau dvikovos starte „Advokatų Kontora Konsus“ pademonstravo savo ketinimus. Porą tritaškių įsūdė M.Pažėra, dvitaškį pridėjo L.Jasevičius ir po 2 minučių kovos, rezultatas tapo 0:8. Išsijudinę BC „Ambi“ krepšininkai pralaužė ledus, atsakė laimėta atkarpa 7:0 ir prisikasė iki minimumo (7:8). Vis dėlto, tai buvo tik trumpalaikis prašviesėjimas ir vėliau aikštės šeimininkų žaidimas ėmė strigti. Antroje ketvirčio pusėje „Advokatų Kontora Konsus“ dominavo aikštėje. paskutinių 5 minučių atkarpą laimėjo rezultatu 2:20 (10 taškų pridėjo L.Jasevičius) ir po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė jau 16 taškų atstumas – 12:28.

Antrojoje rungtynių dalyje svečiai toliau įrodinėjo, jog yra pajėgesnė komanda ir toliau krovėsi taškų bagažą. Dar pirmoje kėlinio pusėje „Advokatų Kontoros Konsus“ atotrūkis perkopė 20 taškų ribą (14:37), o ketvirčio viduryje dar vieną tolimą bombą pridėjo M.Pažėra ir skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų (15:40). BC „Ambi“ nelaimei, tuo rūpesčiai šiai komandai nesibaigė. Tiksint paskutinėms 2,5 antrojo ketvirčio minutėms, aikštelės šeimininkai puolime tylėjo, ko negalima būtų pasakyti apie „Advokatų Kontorą Konsus“. A.Šaulio kariauna pridėjo dar 10 taškų ir įpusėjus mačui išprašė intrigą iš salės – 17:50.

Po didžiosios pertraukos „Advokatų Kontora Konsus“ toliau gailesčiu netryško ir dominavo aikštėje. Dar 3 minutės be taškų, pralaimėta atkarpa 0:9 ir BC „Ambi“ deficitas išaugo jau iki 42 taškų (17:59). Tiesa vėliau BC „Ambi“ krepšininkai įsidrąsino ir ėmė rungtyniauti kur kas ryžtingiau, o ir solidžiai pirmaujantys varžovai leido sau daugiau paimprovizuoti. Nors kelias minutes aikštės šeimininkai neleido deficitui dar labiau išaugti, bet po trijų kėlinių abejonių dėl susitikimo baigties jau nebuvo – 29:70.

Ketvirtojo kėlinio pirmosios minutės puikiai iliustravo visas šias rungtynes. Akivaizdžiai stipresnė komanda „Advokatų Kontora Konsus“ tą ir toliau įrodinėjo, surengė dar vieną spurtą 2:14 ir nutolo nepadoriu 53 taškų skirtumu (31:84). Rungtynių tiesiojoje BC „Ambi“ gausino pakankamai skurdų savo taškų kraitį ir perkopė 40 taškų ribą, tačiau nuaidėjus finaliniam švilpukui, turėjo žemai lenkti galvas prieš „Advokatų Kontora Konsus“ krepšininkus. Galutinis mačo rezultatas – 42:93.

Andrius Šiaulys („Advokatų Kontora Konsus“):

„Šiandien tiesiog buvome stipresni.“

BC „Ambi“ šį kartą komentarais nesižarstė.

„Advokatų Kontoros Konsus“ gretose smaginosi L.Jasevičius (26 tšk., 18 atk. k., 43 naud. b.), M.Pažėra (15 tšk.), P.Mickūnas (15 tšk.), V.Valentinas (14 tšk., 5 rez. p.), M.Karpavičius (8 tšk.), G.Kemzūra (7 tšk., 9 atk. k., 5 rez. p., 5 išpr. pr.) ir A.Gedvilas (6 tšk., 6 atk. k.).

BC „Ambi“ ekipoje išsiskyrė S.Grėbliauskas (14 tšk.), V.Čypas (11 tšk., 2 bl.), V.Jakelis (7 tšk.) ir K.Dulinskas (5 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse „Advokatų Kontora Konsus“ pasiekė trečiąją pergalę iš tiek pat galimų (3-0). BC „Ambi“ sąskaitoje visi trys pralaimėjimai (0-3).

Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Vos po penkis žaidėjus į rungtynes susirinkusių komandų dvikovoje ‒ lengvas advokatų kontoros „Konsus“ pasivaikščiojimas (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:57 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)