Elektrėnų „Pastolinis“ vs Grande (55:52)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 24 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Elektrėnų „Pastolinis“ po atkaklios kovos išgelbėjo sezoną

2017 kovo 25 d., Šeštadienis, 16:45 val., peržiūros: 1275

Penktadienį, kovo 24 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centre įvyko C lygos pirmenybių aštuntfinalio rungtynės tarp vietos Elektrėnų „Pastolinio“ bei svečių „Grande“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susidūrimas šiame aštuntfinalyje, o pirmąsias rungtynes po atkaklios kovos laimėjo šiandieniniai svečiai. Rungtynės vyko nerezultatyviai ir gan permainingai. Tai viena, tai kita komanda suregzdavo sėkmingesnę atkarpą, tačiau lemiamu momentu „Pastolinio“ ekipa per plauką vos neiššvaistė turėto pranašumo ir išsaugojo savo sezoną.

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesnėmis problemomis puolime, o gynyboje jie atrodė dar solidžiau. Sužaidus pusę kėlinuko, svečių ekipa buvo pelniusi viso labo tik tris taškus, to pasekoje Elektrėnų ekipa turėjo šešių taškų pranašumą. Tačiau tuomet šeimininkai strigo, o tuo pasinaudojo „Grande“ ekipa ir pelniusi šešis taškus paeiliui, išlygino rezultatą. Visgi, po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Pastolinio“ ekipa – 14:12. Antrąjį kėlinuką kur kas solidžiau pradėjo svečių ekipa, kuri per pirmas tris minutes pelnė 11-ą taškų be varžovų atsako ir įgijo jau solidų devynių taškų atotrūkį. Po minutės pertraukėlės sekė abiejų komandų taškų badas ir tik sužaidus keturias su puse minutės, pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė „Pastolinio“ ekipa. Ties tuo jie nesustojo ir savo deficitą sumažino iki dviejų taškų. Per likusį kėlinio laiką komandos dar keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis, o pirmaujančios komandos vardą susigrąžino aikštelės šeimininkai – 30:28.

Trečiojo kėlinuko pradžia buvo itin nerezultatyvi. Sužaidus septynias minutes, abi komandos kartu sudėjus pelnė vos 14-ą taškų, o rezultatas tapo lygus. Tačiau per likusį kėlinio laiką kur kas tvirčiau atrodė Elektrėnų ekipa ir pelnė septynis taškus be atsako ir prieš lemiamą ketvirtį komandai suteikė papildomos motyvacijos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 45:39. Ketvirtasis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias šiose rungtynėse. Kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininka ir padidino savo atotrūkį iki devynių taškų. Tačiau kantriais žingsniais jų link pradėjo artėti „Grande“ ekipa ir likus žaisti penkias su puse minutės, komandas skyrė jau tik du taškai. Tuomet penkis taškus be atsako pelnė Elektrėnai ir padidino savo atotrūkį iki septynių taškų, likus žaisti kiek daugiau nei keturioms minutėms. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutiniai aikštelės šeimininkų pelnyti taškai šiose rungtynėse. „Grande“ ekipa nesudėjo ginklų ir likus žaisti minutei sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų. Sėkmingai apsigynusi svečių ekipa turėjo dar tris progas išplėšti pratęsimą, tačiau jų mesti tritaškiai tikslo nepasiekė ir taip jie turėjo pripažinti „Pastolinio“ ekipos pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 55:52.

Elektrėnų „Pastolinis“: Povilas Makūnas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Paškevičius – 10 tšk., Rytis Kijanskas – 9 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam.)

Grande: Tadas Vaitkunas – 19 tšk., Mantas Karauskas – 14 tšk., Vilius Jacikas – 12 tšk. (14 atk. kam.)

Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė svarbią pergalę (2017 sausio 27 d., penktadienis, 23:07 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neturėjo jokių šansų prieš vienus grupės lyderių (2016 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:11 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)