KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs E UNITED (49:62)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 09 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"E United" dar kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" ekipą

Maratas Jankauskas - vienas iš naudingiausių nugalėtojų ekipos krepšininkų
2007 sausio 09 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 3109

Šį vakarą ( 01.09) "Kauno švaros" sporto salėje susitiko "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" bei "E United" komandos. Pergalę, rezultatu 62:49, po gan atkaklios kovos iškovojo svečiuose žaidę "E United" krepšininkai. Sėkmę nulėmė gerai sužaistas ketvirtasis ketvirtis, kurį svečiai laimėjo 15-os taškų skirtumu.

Rungtynių pradžia žadėjo įdomią ir atkaklią kovą. Abi ekipos neleido priešininkams atitrūkti. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ komandoje nesulaikomas buvo Remigijus Motys, pelnęs net 14 iš 15 komandos taškų. Jo dėka, po pirmojo kėlinuko svečiai pirmavo tik dviem taškais.

Antroje rungtynių atkarpoje įsivyravo gynybinio stiliaus žaidimas. Abiem komandoms sėkmingiau sekėsi gintis nei pulti. Niekam nepavyko perkopti net dešimties taškų ribą. Kėlinukas pasibaigė rezultatu 9:7 šeimininkų naudai ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo visiškai lygus – 24:24.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Vyko lygiai tokia pati atkakli ir įnirtinga kova kaip ir dvikovos pradžioje. „E United“ krepšininkai ne kartą varžovus stabdė pražangomis, tačiau jiems tai į gerą neišėjo. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ žaidėjai pataikė 6 baudos metimus iš 9 ir prieš lemiamą dvikovos dalį pirmavo dviem taškais.

Viskas pasikeitė paskutiniajame ketvirtyje. Svečiai pradėjo žaisti žymiai sparčiau ir agresyviau. Naudodamiesi apmaudžiomis priešininkų klaidomis jie po truputį tolo nuo šeimininkų. Įsižaidė ir Donaldas Jankauskas, pelnęs 11 taškų, iš jų devynis tolimais metimais. Sužaidus pusę kėlino dar vienu tašku pirmavo „Kauno švaros & Kelių remonto grupė“, tačiau vėliau sekė „E United“ spurtas 18:4, kuris ir nulėmė rungtynių baigtį. Dvikovą, rezultatu 62:49, laimėjo svečiai.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Martas Jankauskas, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius ( 20 naud.kfc.). Jo bendrapavardis Donaldas įmetė taip pat 18 taškų ( 16 naud.kfc.).

Šeimininkų ekipoje nesulaikomas buvo Remigijus Motys, kurio sąskaitoje 21 taškas ir 12 atkovotų kamuolių ( 26 naud.kfc.). 13 pridėjo Martynas Senkus.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Arūnas Lukoševičius buvo geros nuotaikos. „Esu patenkintas, kad pavyko iškovoti pergalę. Mums jau nėra kur trauktis ir norint kažką pasiekti reikia iškovoti kiek galima daugiau pergalių. Komanda dabar yra susižaidusi ir demonstruoja tikrai akiai malonų krepšinį“.

Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:14 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:41 val.)Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 sausio 30 d., antradienis, 20:45 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)"E United" nesunkiai nugalėjo "Onramą" (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 00:35 val.)"E United" nesunkiai namuose įveikė "Teo LT" (2007 sausio 30 d., antradienis, 21:44 val.)"Kauno švara & Kelių remonto grupė" "Įmonių" lygoje iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"E United" tęsia pergalių seriją (2007 sausio 16 d., antradienis, 20:48 val.)"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 13:58 val.)