UNITED vs TOPO CENTRAS (106:77)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Topo Centras nepasipriešino United ekipai

2013 sausio 22 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 3990

2012-01-22 dieną, B lygos dvikovoje, VRM sporto salėje susitiko United (svečiai) ir Topo Centras (šeimininkai). Nuo pat pirmo kėlinio dominavę svečiai jau pradžioje susikrovė šešiolikos taškų persvarą, vėlesniais kėliniais ją vis didino ir net neleido Topo Centrui pagalvoti apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 106:77 (29:13, 29:20, 16:24, 32:20).

Rungtynes neįtikėtinai galingai pradėjo United, kai per pirmas penkias minutes šeimininkams neleidę pelnyti nė taško, patys surinko net šešiolika ir išsiveržė į priekį – 16:0. Topo Centrui tuomet du taškus pelnė Modestas Gailiunas, o tritaškį Vytautas Paulauskas ir skirtumas aptirpo iki vienuolikos – 16:5. Lygiai taip pat penkis taškus surinko ir United žaidėjai, Donatas Razulis ir Andrius Gedminas – 21:5. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Modestas Gailiunas, o tritaškį pridėjo Tomas Pileckas ir skirtumas aptirpo iki dvylikos. Tris taškus pelnė Donatas Razulis, o dviem atsakė Eimantas Aukštikalnis ir rezultatas – 24:11. Iki ketvirčio pabaigos svečiai surinko dar penkis taškus, o šeimininkai atsakė dviem ir po pirmo ketvirčio – 29:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo M.Gailiuno dvitaškiu, kuriam atsaką tuoj pat surado A.Gedminas ir Donatas Razulis ir rezultatas šoktelėjo iki devyniolikos. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet Topo Centras surinko keturis ir skirtumas kiek aptirpo – 36:21. Dar penkis taškus sumetė Donatas Razulis ir skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimties taškų ribą. Šešis taškus surinko United, trimis atsakė Topo Centras ir rezultatas buvo – 47:24. Du taškus su taikliu baudos metimu savo komandai pridėjo Modestas Gailiunas, o tritaškį smeigė Karolis Abramavičius ir skirtumas išliko nepakitęs. Iki ketvirčio pabaigos United padidino pranašumą dar dviem taškais ir po dviejų kėlinių – 58:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais United taškais, į kuriuos Topo Centras atsakė penkiais. Per kitą minutę svečiai smeigė du tritaškius ir rezultatas tapo jau – 68:38. Tuomet sekė šeimininkų atkarpa 10:0, o iš jų taškus surinko tik Tomas Pileckas – 7 ir Vytautas Paulauskas – 3. Po šios atkarpo skirtumas sumažėjo trečdaliu iki dvidešimties taškų – 68:48. Po šešis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį tritaškiu užbaigė Eimantas Aukštikalnis ir po trijų kėlinių United priekyje septyniolikos taškų skirtumu – 74:57.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dvylika United taškų be atsako ir Topo Centrui nebeliko jokių šansų užsikabinti – 86:57. Du taškus pelnė svečiai, keturiais atsakė šeimininkai ir skirtumas sumažėjo iki – 88:61. Du metimus iš artimos distancijos pelnė United, o dviem tritaškiais atsakė Topo Centras ir skirtumas dar šiek tiek sumažėjo – 92:67. Dar šešis taškus surinko svečiai, o trimis atsakė oponentai ir rezultatas – 98:70. Iki ketvirčio pabaigos niekas per daug nepasikeitė, tik A.Gedminui pavyko paskutinę sekundę pataikyti nuo vidurio linijos ir galutinis rungtynių rezultatas – 106:77.

Po rungtynių nugalėtojų komanda vienbalsiai kalbėjo – Labiausiai manau šiandien prie pergalės prisidėjo Donatas Razulis, kuriam šiandien nebebuvo jaudulio net ir buvus jį stebinčių žmonių, tad manom jis naudingu ir galingu žaidimu daugiausiai prisidėjo prie pergalės. Taip pat labai džiaugiamės mūsų aukštaūgio žaidimu, kuris yra vienas iš geriausių centrų ne tik B lygos, bet ir A, Regionų ir galbūt net Nacionalinėje. Iš jo turėtų daug kas pasimokyti ir aukštesni ir žemesni.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Donatas Razulis (36, 44 naud. bal., 5 ispr. pr.), Mindaugas Daraškevičius (16), Andrius Gedminas (15, 29 naud. bal., 9 rez. perd.), Karolis Abramavičius (15, 20 naud. bal., 7 rez. perd.), Povilas Grikštas (12) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Tomas Pileckas (24, 15 naud. bal.), Vytautas Paulauskas (17, 20 naud. bal.), Eimantas Aukštikalnis (14), Modestas Gailiunas (14, 5 išpr. pr.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Auriux2013 sausio 23 d., 12:50 val.

Jonas Rocka reikia istaisyti i Vytautas Paulauskas. Aciu

NuVa2013 sausio 23 d., 00:20 val.

Pataisykit interviu ten turejo but "Taip pat labai dziaugemes musu aukstaugio Domo Stankaicio zaidimu..."

stocktonas2013 sausio 23 d., 00:17 val.

Išdarkytas interviu, ten antroj jo daly kalbama apie Domą Stankaitį !!!!!!!!!!

"Topo Centras" nesunkiai įveikė "Eigulinių" ekipą (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:14 val.)"Topo Centras" iškovojo pergalę prieš "Šilainius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:51 val.)ARV Auto po dramatiškos kovos palaužė United ekipą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 16:55 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "Šilainius" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:17 val.)BK "Centre"priešinosi tik vieną kėlinį (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 16:55 val.)"Topo Centras" jau pirmoje rungtynių pusėje susitvarkė su "BK Centre" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:46 val.)"Šilainiai" privertė pasinervinti "United" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 08:50 val.)"B" lygos grandų mūšyje pergale mėgavosi "United" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 00:30 val.)Toliašaudžiame trileryje triumfavo "United" ekipa (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 23:06 val.)"B" lygos nugalėtojų taurę po pratęsimo į viršų iškėlė "United" (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 21:17 val.)