GZP vs Arko (71:59)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“

2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 15:16 val., peržiūros: 318

Lapkričio 5 d., sekmadienį, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės mažojo finalo rungtynės tarp „GZP“ ir „Arko“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po dviejų tritaškių „GZP“ kiek nutolo – 10:4. Visgi, po aštuonių iš eilės G. Vitkausko taškų „Arko“ persvėrė rungtynių rezultatą. Bet tada R.Antanavičius smeigė du tolimus metimus, dar vieną paskutinėmis kėlinio sekundėmis pridėjo ir M.Stankevičius, o „GZP“ po pirmo kėlinio pirmavo 22:14.

Antrojo kėlinio pradžioje po dviejų M. Stonkaus perimtų kamuolių sekė šeimininkų rezultatyvios atakos, po kurių „GZP“ įgijo dviženklį pranašumą 26:14. Tai įkvėpė „GZP“ spurtui ir likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos šeimininkai buvo priekyje 39:18. Visgi, keli R. Rupeikos metimai leido svečiams šiek tiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 41:24.

Trečiajame kėlinuke R.Antanavičius pridėjo du tritaškius, vieną dar pridėjo ir R.Indrišiūnas, o „GZP“ po trijų kėlinių dar labiau nutolo – 61:41.

Lemiamame kėlinyje „Arko“ ekipai pavyko sumažinti deficitą iki dešimties taškų, tačiau didesnės intrigos rungtynėse svečiai neatkūrė. Galutinis susitikimo rezultatas 71:59 (22:14, 19:10, 20:17, 10:18).

Mažojo finalo MVP – R.Indrišiūnas („GZP“), o rezultatyviausi rungtynių žaidėjai:

14 atk. kam.

„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)„GZP“ šventė lengvą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 spalio 13 d., penktadienis, 09:50 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 18:38 val.)„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)