Nebajeris vs Kėdainiai (55:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai“ pergalingai pradėjo C lygos startą

2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1305

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės. kuriose susitiko „Nebajeris“ ( šeimininkai) ir „Kėdainiai“ (svečiai) Nuo pat rungtynių pradžios „Kėdainiai“ perėmė iniciatyvą į savas rankas , tačiau ketvirtajame kėlinyjė svečiai atleido pavedėles ir „Nebajeris“ grėsmingai mažino skirtumą. Vis dėlto, „Kėdainiai“ išsaugojo saugų pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 55:63.

Rungtynėms prasidėjus svečiai nesunkiai susikrovė dviženklį pranašumą ( 4:14). M.Krūvelis individualiais veiksmai apmažino skirtumą, bet „Kėdainiai“ realizavo visus baudos metimus šaltais nervais ir atstatė dviženklį pranašumą, Rezultatas po pirmo kėlinio – 10:21.

Antrąjį ketvirtį „Nebajeris“ pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0 ( 18:21). Svečiai sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir atsakė 12:0 atkarpa, kur pranašumas išaugo iki 15 taškų, o dar po keletos minučių ir iki 21 taško ( 20:41). Šeimininkams toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą, o „Kėdainiai“ išsaugojo susikrautą pranašumą iki kėlinio pabaigos – 24:43.

Trečiąjį ketvirtį nesustabdomi pradėjo M.Dilys, kuris savo komandos pranašumą padidino iki 28 taškų ( 26:54). Toliau abi komando žaidė labai nerezultatyviai. Kėlinuko pabaigoje sėkmė labiau lydėjo „Nebajeris“ ekipą, kuri sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 22 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 36:58.

Ketvirtam kėliniui prasidėjus „Kėdainių“ ekipa įkrito į duobę, o tuo pasinaudoję šeimininkai pradėjo mažinti skirtumą ( 45:60). M.Dilys realizav tik vieną baudos metimą, o „Nebajeris“ toliau žaidė lyg ant bangos ir po taiklaus M.Kazicko dvitaškio metimo skirtumas sumažėjo iki 9 taškų ( 52:61). LIkus žaisti apie dvi minutes „Kėdainiai“ nepaleido persvaros iš rankų ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 55:63.

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 18 tšk., Valdas Čiuplys – 9 tšk., Robertas Petrolis – 8 tšk.

Kėdainiai: Mindaugas Dilys – 25 tšk. (11 atk. kam., 10 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Lukauskas – 9 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai“ panaikino 19-os taškų deficitą ir po pratęsimo šventė pergalę prieš „Ryterną“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 02:43 val.)Puikiai „Kėdainių“ sužaista antroji pusė leido leido pasiekti lengvą pergalę prieš United ‒ „Alta transportą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:09 val.)