Batniavos seniūnija vs BC „Rhino“ (93:49)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 12 d., Trečiadienis, 21:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą

2024 birželio 12 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 138

Kauno technologijų mokymo centre įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susitiko "Batniavos seniūnija" ir BC "Rhino".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Batniavos seniūnija", kur uraganiniu puolimu susikrovė 16 taškų pranašumą ( 25:9). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute didino pranašumą – 47:17.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Batniavos seniūnija" toliau įrodinėjo savo pranašumą ir BC "Rhino" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas – 93:49 (25:9, 22:8, 19:13, 27:19)

7 taškai

„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę. (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 20:27 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)