Kaunas vs BC „Sporto fėja“ – Detagama (53:88)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 02 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Puikus trečiasis kėlinys užtikrino BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama pergalę prieš „Kauną“

2014 spalio 02 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 1368

Spalio 2 dieną, Jachtklubo sporto salėje, įvyko Kauno "Mero" taurės 2014 reguliariosios C pogrupio rungtynės tarp "Kaunas" (šeimininkai) ir BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama (svečiai) komandų. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai, bet po kėlinio pirmavo svečiai – 17:14. Antrame kėlinuke nei vienai, nei kitai komandai nepavyko nutolti vienai nuo kitos, tačiau šiokią tokią persvarą po pirmosios rungtynių dalies išlaikė BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama – 38:34. Trečiame ketvirtyje svečiai galingai spurtavo ir po kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 64:40. Paskutiniame kėlinyje "Kaunas" nesugebėjo sukurti sensacijos ir turėjo pripažinti BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama pranašumą rezultatu – 88:53.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 9:6, tačiau netrukus į priekį išsiveržė BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama (11:9). Po to, svečiai laimėjo nedidelę atkarpą 6:1 ir susikrovė apčiuopiamesnę persvarą (17:10). Šeimininkams pavyko iki kėlinio sumažinti atsilikimą iki 3 taškų. Po pirmojo kėlinio 17:14 pirmavo BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai rezultatą išlygino (19:19), tačiau svečiai surengė spurtą 9:0 ir pirmavo beveik dviženkle persvara 28:19. "Kaunas" po šios nesėkmingos atkarpos nepasimetė ir po truputį mažino atsilikimą, o taiklus R. Pranarausko tritaškis kėlinio gale leido šeimininkų krepšininkams vėl priartėti iki varžovų. Po pirmosios rungtynių priekyje buvo BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama rezultatu 38:34.

Svečiai galingai pradėjo trečiąjį kėlinuką ir laimėjo puikią atkarpą 12:2 taip pirmą kartą rungtynėse įgydami dviženklę persvarą (50:36). Tuojau po to, BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama spurtavo 10:0 ir įgijo 22 taškų persvarą (60:38). Iki kėlinio pabaigos svečiai prie savo turimos persvaros pridėjo dar du taškus ir po kėlinio pirmavo 64:40.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama neatsipalaidavo ir toliau spaudė varžovus. Kėlinio pradžią laimėję 8:2, svečiai įgijo 30 taškų persvarą. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos svečiai prie savo persvaros pridėjo dar 5 taškus. Galutinis rungtynių rezultatas 88:53.

Po rungtynių nugalėtojų treneris D. Gvildys sakė: "Du kėliniai mums buvo labai sunkūs. Žinojome kad "Kauno" ekipa yra kibi, kieta komanda ir reikėjo laiko prisitaikyti. Antroje rungtynių dalyje vyrai susitelkė gynyboje, puolime atsirišo krepšys ir iškovojome pergalę"

"Kauno" ekipos treneris V.Preidis sakė: "Žaidėme prieš stipresnę komandą, kuri demonstravo aukštesnio lygio krepšinį"

Kaunas: Rytis Pranarauskas – 18 tšk., Eimantas Voveraitis – 15 tšk., Žygimantas Pilipavičius – 10 tšk.

BC „Sporto fėja“ – Detagama: Rokas Marcinkevičius – 20 tšk., Matas Lisajevičius – 14 tšk., Evaldas Jurgaitis – 11 tšk., Vytautas Tatarūnas – 11 tšk.

SK „Mattas“ neprilygo antrą pergalę iš eilės pasiekusiai BC „Sporto Fėjai ‒ Detagamai“ (2014 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 23:14 val.)Antrame kėlinyje įspūdingą spurtą surengę „Kauno SRC“ žengė į pusfinalį (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Kauno Rami“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui BC „Sporto Fėją ‒ Detagamą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)SK „Mattas“ palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 10 d., penktadienis, 01:24 val.)LSK „Technoera“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno Mero taurės 2014“ startą „Kaunas“ paženklino įtikinama pergale (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Vos pergalės iš rankų nepaleidęs „Kaunas“, visgi išnešė sveiką kailį prieš „Omega“ ekipą (2014 spalio 17 d., penktadienis, 20:59 val.)