LSU - VERSLAS VERSLUI vs BALTIC TRANSLINE (75:68)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

LSU Verslas verslui palaužė Baltic Transline

2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:01 val., peržiūros: 1806

2012-02-24 dieną, C lygos rungtynėse, Sabonio KC susitiko LSU – VERSLAS VERSLUI (šeimininkai) ir BALTIC TRANSLINE (svečiai). Rungtynes, kuriose visą laiką didesnę ar mažesnę persvarą turėjo šeimininkai laimėjo LSU krepšininkai rezultatu – 75:68 (15:14, 20:13, 16:20, 24:21).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet dar vieną baudos metimą pridėjo Irmantas Birbalas ir LSU priekyje – 3:2. Du taškus pelnė Tadas Gaurilčikas ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Dar vieną baudos metimą pataikė Irmantas Birbalas, o keturiais atsakė Transline ekipa ir jie priekyje – 4:8. Devynis taškus paeiliui surinko šeimininkai ir susikrovė penkių taškų persvarą, kai tuoj pat tritaškį smeigė Modestas Paršeliūnas ir skirtumas tik du taškai. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Tomas Pileckas, o tritaškiu Tadas Gaurilčikas ir po pirmo ketvirčio – 15:14.

Antrą kėlinį puikiai pradėjo šeimininkai pelnę devynis taškus, o praleidę vos vieną tritaškį ir rezultatas jau – 24:17. T.Pilecko dėka labai greit skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 29:19. Per kitas tris minutes komandos daugiau keitėsi nesėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko nepakitęs – 33:23. Kėlinį keturiais baudos metimais užbaigė svečiai, o dvitaškiu Tomas Pileckas ir po dviejų kėlinių – 35:27.

Trečią kėlinį tas pats Tomas Pileckas pradėjo penkiais taškais, į ką dvitaškiais atsakė Tadas Gaurilčikas ir Tomas Viršilas – 40:31. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas vis devyni taškai – 44:35. Aštuonis taškus paeiliui sumetė svečiai ir skirtumas ištirpo iki minimumo – 44:43. Penkis pelnė šeimininkai, keturiais atsakė svečiai, o kėlinį dvitaškiu pabaigė Kęstas Čerkauskas ir po trijų kėlinių – 51:47.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar keturiais T.Pilecko taškais kurie padidino skirtumą iki aštuonių. Dvitaškį pelnė Tomas Viršilas, o šešiais atsakė šeimininkai ir skirtumas pirmą kartą šiose rungtynėse dvylika taškų – 61:49. Per kitas tris minutes šeimininkai skirtumą padidino dar dviem taškais – 67:53. Atkarpą 10:0 laimėjo svečiai ir skirtumas ištirpo iki keturių – 67:63. Toliau sekė šeimininkų baudos metimų serija per kurią skirtumas išaugo iki aštuonių – 71:63. Tadas Gaurilčikas dar pataikė tritaškį ir sumetė du baudos metimus iš trijų, tačiau iki pergalės pritrūko ir Baltic Tranline turėjo šį vakarą pripažinti LSU Verslas verslui pranašumą rezultatu – 75:68.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Gintaras Timofejevas sakė – Šiandien buvom visi susikaupę ir užsivedę, nes norėjom atsilošti už pralaimėjimą dviem taškais pirmose rungtynėse ir tas pavyko. Džiaugiuosi komanda.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Tomas Pileckas (31, 25 naud. bal., 12 išpr. pr.), Lukas Martinaitis (11), Gintaras Timofejevas (11), Irmantas Birbalas (10, 30 naud. bal., 24 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tadas Gaurilčikas (20), Mindaugas Leščinskas (14, 15 naud. bal.), Tomas Viršilas (12) taškų.

LSU Verslas verslui lengvai susitvarkė su Darbu (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:28 val.)"LSU - Verslas verslui" įveikė "Green Death" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)"LSU - Verslas Verslui" įrodė savo pranašumą prieš "ASU" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:45 val.)"LSU - Verslas Verslui" po pratęsimo nusileido "Akademijai" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:17 val.)"LSU - Verslas Verslui" išvykoje "nukalė" ASU krepšininkus (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:04 val.)Atkaklioje kovoje pergalę šventė "Baltic Transline" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)"LSU - Verslas Verslui" nepersistengdami sutriuškino BC "Ambi" (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"LSU - Verslas Verslui" komanda tik rungtynių pabaigoje palaužė "Korys" ekipą (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)"LSU-Verslas verslui" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Prienų "Vėjas" pirmąjį etapą užbaigė pergale prieš "Baltic Transline" (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 19:39 val.)