Kautech vs Hidraulinės sistemos (101:65)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ užtikrintai įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą

2024 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 65

Kauno technologijų mokymo centre įvyko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 rungtynės, kuriose susitiko "Kautech" ir BC "Hidraulinės sistemos".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Kautech" ekipa, kuri susikrovė neženklų pranašumą ( 24:18). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. "Hidraulinės sistemos" sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas, tačiau aikštelės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savas rankas – 41:36

Po ilgosios pertraukos "Kautech" įjungė aukštesnę pavarą ir greitai atitolo nuo varžovų, kur susikrovė rekordinį pranašumą ( 72:45). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir "Kautech" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 101:65 (24:18, 17:18, 31:9, 29:20)