Kaunas LBA vs Euroatletas (61:110)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Euroatletas“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „Kaunas LBA“ ekipą

2024 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 20:44 val., peržiūros: 44

Rugsėjo 30 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 rungtynės tarp „Kaunas LBA“ (0-1) ir „Euroatletas“ (0-0) ekipų.

Rungtynes „Euroatletas“ pradėjo spurtuodami ir iškart tolo 3:19. Visgi, kiek vėliau „Kaunas LBA“ ekipos puolimas kiek suaktyvėjo, tačiau svečiai išlaikė pradžioje susikrautą pranašumą ir po pirmo kėlinio pirmavo 10:27.

Antrajame kėlinuke ir toliau aikštelėje dominavo „Euroatletas“ krepšininkai, kurie daugiausia buvo įgiję 27 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje „Kaunas LBA“ kiek sumažino deficitą, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 28:50.

Trečio kėlinio viduryje A.Kručas pataikė pirmą tolimą metimą svečių ekipai, o po šio metimo rungtynių rezultatas tapo 38:65. Ir toliau aikštėje dominavo „Euroatletas“ krepšininkai, kurie po trijų kėlinių buvo priekyje 45:81.

Ketvirtą kėlinį „Euroatletas“ užbaigė rezultatyvia nata, o rungtynės baigėsi esant rezultatui 61:110 (10:27, 18:23, 17:31, 16:29).