„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame komandas registruotis 2022/2023 metų 18-osioms Kauno krepšinio lygos pirmenybėms!2022 rugsėjo 07 d., Trečiadienis, 10:21 val.; peržiūros: 2072

NaujienaKomentarai

Kauno krepšinio lyga skelbia komandų registracijos pradžią naujam 2022/2023 metų sezonui bei kviečia dalyvauti pirmenybėse.

Lyga, per 18-ka gyvavimo metų, užima gana svarbią vietą Kauno krepšinio mėgėjų tarpe, nes organizuojamose pirmenybėse ir turnyruose pastoviai dalyvauja daug krepšinio mėgėjų komandų.

Šiame sezone bus siekiama susiaurinti sporto salių geografiją, atsisakant „tolimųjų“ taškų, kad aptarnaujančiam personalui būtų patogiau aptarnauti rungtynes, todėl daugelis rungtynių bus žaidžiamos organizatorių išnuomotose sporto salėse už nuomą per pusę susimokant komandoms.

Šiemet visų vėl lauks jau įprastu dalyku tapusi „on-line“ statistika, kuri bus pildoma absoliučiai visose rungtynėse ir per išmaniuosius įrenginius bus galima stebėti pasirinktų krepšinio rungtynių įvykius realiu laiku. Taip pat bus aprašomos kiekvienos rungtynės, varžybų dalyvių interviu ir daugelis kitų dalykų.

Naujame sezone bus pateikiama trumpų video reportažų bei atliekami daugelio rungtynių foto reportažai. Filmuojamos bus pasirinktinai įdomesnės rungtynės kartu su komentatoriais. Verta paminėti kad lygos video transliuotojų komanda bei komentatorių paslaugomis jau keli metai naudojasi ir LKF (Lietuvos moterų krepšinio lyga ir kiti turnyrai).

Bus tęsiama rubrika „Dienos rungtynės“, kurioje bus aprašyti įdomiausi tos dienos susitikimai, bus pateiktos rungtynių prognozės bei analizės. Taip pat lygos statistikos analitikai aprašys turnyrinės lentelės padėtis bei atkrintamųjų varžybų prognozes.

Lyga daug dėmesio skirs teisėjų bei sekretoriato kokybiškam darbui. Pasirinktose rungtynėse vyks peržiūros, kur bus stebimas personalo darbas ir jis bus atitinkamai įvertintas.

Kodėl verta žaisti Kauno krepšinio lygoje?

• Palankios startinių mokesčių kainos;
• Didelis rungtynių skaičius;
• Daug lygiaverčių komandų;
• Įvairios komandų pajėgumų grupės;
• Kompiuterizuota statistika „on-line“ režimu;
• Kiekvienų rungtynių aprašymas ir interviu;
• Tiesioginės video transliacijos internetu su komentatoriais;
• Daug foto reportažų;
• Galimybė atstovauti KKL rinktinę Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos (IABL) ir Europos Alternatyvios krepšinio lygos (EABL) pirmenybėse;

2022/2023 metų sezono programa:

• Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios ir Mažosios taurės turnyras (2022m. rugsėjo-lapkričio mėn.);
• Kauno krepšinio lygos pirmenybės (2022m. spalio mėn. – 2023 gegužės mėn.);
• „TOPsport Ghetto King“ 1x1 taurės turnyras (2022m. spalio mėn. – 2023m. balandžio mėn.).
• Pavasario "Sportturas" taurės turnyras (2022m. kovo – gegužės mėn.);
• „Basketnews.lt Lietuva“ taurės 10-12 klasių turnyras (2023m. sausio – gegužės mėn.);

Papildomi 2022/2023 metų turnyrai:

• Tarptautinės mėgėjų krepšinio lygos pirmenybės (IABL) (2022m. spalio – 2023m. birželio mėn.);
• Europos alternatyvios krepšinio lygos pirmenybės (EABL) (2022m. spalio – 2023m. birželio mėn.);
• Dipolio taurės turnyras (dalyvauja atskirų lygų čempionai) (2023m. gegužės mėn.);
• Apskričių krepšinio lygos pirmenybės (AKL) (2023m. gegužės mėn.);
• Kiti mažesni krepšinio turnyrai.

2022/2023 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybės bus vykdomos 3-iuose čempionatuose:

• KKL I lyga
• KKL II lyga
• KKL Įmonių lyga

I lyga

Ankščiau tai buvo dvi atskiros lygos – A ir B, tačiau vėliau sumažėjus pajėgių komandų-dalyvių skaičiui teko imtis permainų ir apjungti abi lygas į vieną. Tokiu būdu gimė lyga nauju pavadinimu – I lyga. Ši lyga yra pajėgiausia Kauno krepšinio lygoje ir joje gali varžytis pačios stipriausios komandos. I lygos pirmenybės startuos spalio mėnesio pabaigoje – lapkričio mėnesio pradžioje.

NUOSTATAI IR PARAIŠKA

II lyga

II lyga – tai buvusi C lyga nauju pavadinimu. Atlikus reorganizaciją su A ir B lygomis pagal logiškumo principą teko keisti ir C lygos pavadinimą. Nors lygos pavadinimas naujas, tačiau pajėgumas visiškai atitiks buvusios C lygos lygį, kurios pirmenybėse jau eilę metų dalyvauja gausiausias krepšinio komandų skaičius Kauno mieste. Tikimasi šiame sezone ne mažesnio komandų skaičiaus nei buvo pernai.

II lyga skirta "TIKRIEMS" krepšinio mėgėjams, kadangi joje uždrausta dalyvauti aukštesnio meistriškumo komandoms. Ypač laukiamos naujos komandos, kurios nelaiko savęs labai pajėgiomis ekipomis, kadangi susirenka pasižaisti tik savo draugų rate pvz. kiemo aikštelėje ar kur kitur ir tokių komandų yra gana daug. Jos kaip ir norėtų dalyvauti pirmenybėse, tačiau prisibijo kitų komandų, manydamos kad jos bus sutriuškintos. Tačiau tokia nuomonė yra klaidinga. Tokios komandos čia tikrai suras daug lygiaverčių varžovių ir joms pavyks pasiekti ne vieną pergalę. Lygoje daugelis komandų yra panašaus pajėgumo ir iš anksto sunku prognozuoti kuri iš jų bus stipresnė. Organizatoriai, siekdami užtikrinti tvarką bei nuostatų laikymosi, griežtai stebės žaidėjų meistriškumų atitikimą nuostatams, bei jų migraciją iš kitų komandų.

Praeitame sezone buvo pritaikyta atnaujinta varžybų sistema. Po dviejų ratų pirmenybes baigdavo tik pačios silpniausios komandos. Kitos komandos patekusios į atkrintamųjų etapą, nuo aštuntfinalio turėdavo vieną galimybę suklysti iki pat pusfinalių t.y. pralaimėjusios kažkurį iš etapų, komandos likdavo kovoti dėl Mažosios taurės. Ši sistema buvo labai teigiamai įvertinta dalyvių ir atsižvelgiant į tokius atsiliepimus, sistema bus taikoma ir šiame sezone.

NUOSTATAI IR PARAIŠKA

"Įmonių" lyga

„Įmonių“ lyga skirta įmonių ir organizacijų darbuotojams. Džiugu, kad šiemet organizatoriai vėl sulaukė prašymų iš naujų įmonių krepšinio komandų dalyvauti pirmenybėse. Prognozuojama kad pernai metų komandų skaičius turėtų išlikti panašus ir šiais metais.
Įmonių kaip ir II lygoje pernai metais buvo pritaikyta atnaujinta sistema ir ji taip pat susilaukė daug teigiamų atsiliepimų. Šiemet taip pat planuojama taikyti panašią varžybų sistemą.

NUOSTATAI IR PARAIŠKA

Taigi, kviečiame visas komandas registruotis į naująsias 2022/2023 metų Kauno krepšinio lygos pirmenybes. Komandos, norinčios dalyvauti, turi užpildyti registracijos anketa, kuri yra patalpinta nuostatuose, sumokėti startinį mokestį, bei iki pirmų rungtynių atsiimti licencijas.

Registracija vyks iki 2022m. spalio 17d., tačiau registracija gali būti sustabdyta ankščiau laiko arba pratęsta.

Linkime visiems gero krepšinio!

Laukiame paraiškų adresu info@kkl.lt

Daugiau informacijos tel. +370 676 96000

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu