Omega vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:84)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 05 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą

2020 spalio 05 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 797

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko "Omega" ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau aikštelės šeimininkai surengė keletą greitų atakų, kur susikrovė pranašumą ir išlaikė iki kėlinuko pabaigos ( 27:16). Antrąjį kėlinuką "Omega" pradėjo be J.Keršio ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ surengė 8:0 atkarpą. Po minutės pertraukėlės ( "Omega") svečiai toliau diktavo savo sąlygas ir besibaigiant kėlinukui susikrovė 5 taškų pranašumą - 39:44

Po ilgosios pertraukos "Omega" subyrėjo, o BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ skaičiavo jau 15 taškų pranašumą ( 49:64). Ketvirtajame kėlinyje "Omega" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir išsaugojo pranašumą bei iškovojo pergalę, rezultatu – 71:84 (27:16, 12:28, 10:20, 22:20)

5 rezult. perd.

„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:45 val.)Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80) (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ po permainingos kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ krepšininkus (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)KM „Žalgiris“ 2005 palaužė „Omega“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 20:40 val.)E. Karpavičiaus sezono rungtynės (32 taškai ir 46 naudingumo balai) nulėmė „Omega“ ekipos pergalę prieš „Be derinių“ (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:03 val.)