Arena Biliards vs Ariogala (86:79)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86)

2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 21:00 val., peržiūros: 594

Trečiadienį, rugsėjo 30 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020, reguliariosios rungtynės tarp vietos „Arena Biliards“ bei svečių „Ariogala“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo aukštu tempu, pirmąsias rungtynių minutes komandos pradėjo taškas i tašką, tačiau įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie susikrovė 11 taškų pranašumą (18:7). Kėlinio pabaigoje „Arena Biliards“ krepšininkams pavyko išlaikyti turimą pranašumą – 24:14.

Antrąjį kėlinį spurtu pradėjo svečiai, kurie per kelias minutes priartėjo prie varžovų ir panaikino turimą deficitą iki 1 taško (25:24). Antroje kėlinio pusėje „Ariogalos“ krepšininkai vėl paleido varžovus, o tuo pasinaudoję „Arena Biliards“ vėl atsiplėšė – 44:38.

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie per kelias minutes padidino savo persvarą iki 11 taškų, tačiau įpusėjus kėliniui A. Rupeikos atkarpa priartino svečius ir ekipas skyrė vos 4 taškai (52:48). Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Arena Biliards“ krepšininkai atsiplėšė ir prieš lemiamą kėlinį ekipas vėl skyrė 11 taškų – 69:58.

Ketvirtajame kėlinyje lėtai, tačiau užtikrintai skirtumą mažino „Ariogalos“ krepšininkai, nors įpusėjus kėliniui komandas skyrė dviženklis, 10 taškų skirtumas, kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ekipas skyrė vos 3 taškai. Lemiamu metu „Arena Biliards“ nepasimetė ir šventė pergalę rezultatu – 86:79 (25:14, 19:24, 25:20, 17:21)

18 taškų

Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Ariogalą“ (75:64) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)