KM „Aisčiai“ vs SD Ranga (83:61)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

KM „Aisčiai“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 964

Gegužės 16 dieną, 20:15 val., Kauno centro sporto mokykloje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 komandos KM „Aisčiai“ (šeimininkai) ir „SD Ranga“ (svečiai). Pirmoji rungtynių dalis buvo labai nerezultatyvi, tačiau gana lygi. „SD Ranga“ dar trečiojo kėlinuko pradžioje turėjo vos 1 taško deficitą, bet tuomet komandos žaidimas gynyboje visiškai subyrėjo, o šeimininkai žaibiškai nutolo. Skirtumas greitai perkopė 10 taškų ribą, o rungtynių pabaigoje jokios intrigos nebebuvo. Užtikrintai finišavę KM „Aisčiai“ laimėjo susitikimą rezultatu 83:61 (11:11, 20:15, 26:16, 26:19).

Rungtynių pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, nors klaidų buvo nedaug, bet žaidėjų taiklumas buvo itin žemas. Lygus ir atkaklus buvo ir antrasis kėlinukas, nors vis dažniau į priekį nutoldavo šeimininkai, bet „SD Ranga“ nei akimirkai nepasidavė ir vis pasivydavo varžovus. Pagerėjo ir ekipų taiklumas, žaidėjai dabar rungtyniavo įvairiau, atsirado greitų atakų, bei kietesnio žaidimo. Vis tik KM „Aisčiai“ sugebėjo išlaikyti trapų pranašumą savo rankose ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 31:26.

Antroje rungtynių dalyje „SD Ranga“ sugebėjo priartėti vos iki 1 taškelio, bet tuomet ekipos žaidimas visiškai išsiderino, o ir šeimininkai pajautė, kad atėjo lakas rungtynių lūžiui. Skirtumas dar to pačio kėlinuko metu šoktelėjo iki 16 taškų ir taip, galima sakyti, buvo nulemta rungtynių baigtis. Vėliau komandos pasidavė skubotam ir greitam žaidimui, buvo metama daug tolimų metimų, bet solidus pranašumas visą laiką išliko KM „Aisčiai“ žaidėjų rankose. Susitikimo pabaigoje šeimininkai tik dar labiau nutolo ir užtvirtino pergalę rezultatu 83:61.

„Huawei“ nesunkiai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 03:23 val.)ICE eliminavo KM „Aisčiai“ kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės titulo (2017 gegužės 23 d., antradienis, 23:26 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)