Old S/M vs Akademija (95:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 gegužės 31 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą

2017 gegužės 31 d., Trečiadienis, 23:24 val., peržiūros: 1435

Trečiadienį, gegužės 31 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“ 2017, Mažosios taurės, didysis finalas, kuriame susigrūmė šeimininkų teisėmis žaidusi „Old S/M“ bei svečių teisėmis žaidusi „Akademija“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė ganėtinai lygiai, tačiau viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje, kurį užtikrintai laimėjo „Old S/M“ bei pasiklojo pamatus pergalei.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie, taiklių tolimų metimų dėka, spurtavo 9:1. Tačiau vėliau „Old S/M“ ekipos pozicinis puolimas kiek strigo, o tuo sugebėjo pasinaudoti „Akademijos“ ekipa ir pradėjo artėti savo varžovų link. Sužaidus pusę kėlinuko, komandas jau teskyrė vos vienas taškas, o ketvirtį ekipos užbaigė apylygiu žaidimu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:22. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, o tuomet „Old S/M“ ekipa pelnė septynis taškus be atsako bei vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Vėliau „Akademijos“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų ataką, šeimininkai atsakydavo tuo pačiu ir išlaikydavo tą „status quo“. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:41.

Trečiąjį kėlinį dviem taikliais dvitaškiais pradėjo svečiai, tačiau tuomet jie ilgam krito į duobę. „Old S/M“ ekipa sugebėjo laimėti atkarpą net 24:3 ir taip įgijo jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Akademijos“ ekipa dar nesugebėjo atsigauti, o skirtumas dar šiek tiek padidėjo jų nenaudai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 76:50. Lemiamas ketvirtis teliko tik formulumas. Tą suprato abi komandos ir per daug nesiplėšė. „Old S/M“ ekipa užtikrintai laikė triuškinantį pranašumą savo rankose iki pat finalinės sirenos, kuri ir paskelbė jų triumfą šiame turnyre. Galutinis rungtynių rezultatas 95:67.

Didžiojo finalo MVP tapo Leonardas Ivanovas.

Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.) Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)KM „Tornado“ II iki pat rungtynių pabaigos priešinosi „Old S/M“ ekipai (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 21:06 val.)Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:03 val.)