Agentus vs Pelias (79:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 25 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį

2017 gegužės 26 d., Penktadienis, 16:01 val., peržiūros: 1035

Ketvirtadienį, gegužės 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 ketvirtfinalio varžybos tarp vietos „Agentus“ bei svečių „Pelias“. Rungtynės vyko gana permainingai. Rungtynių pradžioje kur kas geriau atrodė svečių ekipa, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai pavijo varžovus. Trečiajame kėlinyje „Pelias“ ir vėl buvo įgijusi dviženklį pranašumą, tačiau tuomet „Agentus“ vėl sužaidė gerą atkarpą, perimė iniciatyvą ir finišavo pergalingai.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri pirmoji pelnė septynis pirmuosius rungtynių taškus. Vėliau aikštelės šeimininkai patys pelnė pirmuosius savo taškus ir priartėjo prie savo varžovų, bet taiklių tolimų metimų dėka, „Pelias“ ekipai pavyko pabėgti nuo savo varžovų ir sužaidus pusę kėlinuko, turėti devynių taškų atotrūkį. Netrukus komandas skyrė jau dviženklis skirtumas, o „Agentus“ didžiąją dalį savo taškų rinko baudų metimais, tačiau gynyboje atrodė ne kaip ir net nepriartėjo prie savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:27. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir skirtumas per daug nesikeitė. Vėliau svečių ekipos puolimas kiek strigo, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir pelnė septynis taškus be atsako ir taip sumažino savo atsilikimą iki šešių taškų. Tuomet dvitaškį pelnė „Pelias“, bet „Agentus“ pelnė dar aštuonis taškus be atsako ir išlygino rezultatą, bet kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė svečiai ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:39.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai ir pelnė dar aštuonis taškus be atsako, taip persverdami rezultatą savo naudai. Tačiau tuomet „Agentus“ krito į duobę ir ilgą laiko tarpą nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo kaip mat pasinaudojo „Pelias“ ekipa. Jie spurtavo 16:0 ir taip susigrąžino dviženklį pranašumą į savo rankas. Tačiau per likusį kėlinio laiką jie nepelnė nė taško, o tuomet jau „Agentus“ ekipa laimėjo atkarpą 14:0, kuria ir užbaigė šį ketvirtį bei persvėrė rezultatą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 58:55. Lemiamo ketvirčio metu komandos žaidė gana rezultatyviai ir viso kėlinio metu „Agentus“ ekipa laikė iniciatyvą savo rankose. „Pelias“ ekipa vis bandydavo persverti rezultatą, tačiau to padaryti jiems nepavyko. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai per 20 sekundžių pelnė penkis taškus be atsako ir taip užsitikrino pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 79:75.

„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)„Pelias“ tik ketvirtajame kėlinyje įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:07 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė „Pelias“ pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Pelias“ ekipa iškovojo lengvą pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)