Baubilas & Verslo pasaulis vs Kauno Rami (70:52)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baubilas & Verslo pasaulis“ lengvai įveikė „Kauno Rami“

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 00:40 val., peržiūros: 986

Pirmadienį, gegužės 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Baubilas & Verslo pasaulis“ bei svečių „Kauno Rami“. Pirmąjį kėlinuką kur kas užtikrinčiau sužaidė svečių ekipa, tačiau vėliau „Baubilas & Verslo pasaulis“ pademonstravo geležinę gynybą, pavijo varžovus, persvėrė rezultatą ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau vėliau „Kauno Rami“ sugebėjo spurtuoti 9:0 ir įgyti jau dviženklį pranašumą. Tuomet kelias sėkmingas atakas surezgė šeimininkai, bet staiga svečiai dar padidino savo atotrūkį iki 13-os taškų. Tačiau kėlinuko pabaiga buvo sėkmingesnė aikštelės šeimininkams ir jiems pavyko sumažinti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:27. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. „Baubilas & Verslo pasaulis“ pademonstravo tiesiog geležinę gynybą ir per kėlinį savo varžovams leido įmesti viso labo keturis taškus. Nors patys jie nesužaidė itin rezultatyvaus kėlinio, tačiau to jiems užtektų, kad po pirmosios rungtynių pusės turėtų pranašumą jau savo rankose – 38:31.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė, palyginus su antruoju ketvirčiu. „Baubilas & Verslo pasaulis“ ir toliau demonstravo puikią gynybą, o puolime neišnaudojo nemažai šansų ir prametė iš dėkingų padėčių. Tačiau tai jiems nesutrukdė padidinti savo atotrūkio iki dviženklio ir išlaikyti jį iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 56:40. Lemiamas rungtynių kėlinukas beliko tik formulumas. Abi komandos šį ketvirtį sužaidė apylygiai. „Kauno Rami“ net neturėjo šansų pavyti savo varžovų ir dar pakovoti dėl pergalės. „Baubilas & Verslo pasaulis“ pasiekė pirmąją pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 70:52.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po atkaklios kovos įveikė „Ragų“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:07 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:28 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 09 d., antradienis, 22:03 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Pelias“ ekipa iškovojo lengvą pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 00:15 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė „Pelias“ pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 22:51 val.)