Akademija vs Ragai (97:61)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai

2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 1034

A.Stulginskio universiteto sporto salėje ketvirtadienio vakarą Akademija priėmė komandą Ragai. Daugiausia P.Grigaitis pastangomis šeimininkai iškart šovė į priekį išsiverždami dviženkliu pranašumu jau įpusėjus kėliniui 15:4. Visgi svečiai M.Balkus pastangomis kiek sušvelnino deficitą ir po pirmo ketvirčio 24:15 pirmavo Akademija. Antrajame kėlinuke Akademija, toliau dominavo aikštėje, o skirtumas tarp komandų tik didėjo. Kėlinuko pabaigoje A.Juozapaitis dvitaškis su pražanga didino atstumą iki rekordinės 23 taškų žymos, o po 2 kėlinių 52:31 priekyje toliau solidžiai pirmavo Akademija.

Antroje rungtynių pusėje viskas vyko tiesiogine to žodžio prasme į „vienus vartus“. Ragai ne tik blankiai atrodė puolime. tačiau ir gynyboje apsiginti darėsi vis sunkiau, ko pasekoje po trijų ketvirčių skirtumas tarp komandų tapo nebepadorus 84:43. Paskutiniosios dešimt minučių aikštėje tebuvo formalumas. Šeimininkai kiek atsipalaidavo ir leido kiek sušvelninti ir taip triuškinančią persvarą, o susitikimą komandos baigė Akademija komandai pirmaujant 97:61.

„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.)Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:03 val.)KM „Tornado“ lengvai patiesė komandą „Ragai“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:23 val.) Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 00:36 val.) Visas rungtynes dominavusi Akademija pasigailėjo BK Centre vaikinų (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po atkaklios kovos įveikė „Ragų“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Ragai“ nugalėjo „BK Centre“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:32 val.)