C lygos reitingas (VII)2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 15:17 val.; peržiūros: 5400

NaujienaKomentarai

Vieta

Komanda

1.

BC STRAIGHT (7-0)

W vs ASU 79:68
BC „Straight“ paskutinį ketvirtį laimėjo 34:8, ir ištempė pergalę rungtynėse su „ASU“. Penkiais žaidėjais rungtyniavęs BC „Straight“ stokojo daugelio pagrindinių žaidėjų, o šią savaitę laikinai įsitaiso reitingo viršūnėje.

W @ KK13 60:96
Super ilgą atsarginių suolelį turėję „Lažybųguru.lt“ krepšininkai, pergale net 36 taškų skirtumu, startavo „C“ lygos I diviziono batalijose.

W vs RAN 68:60
Antrajame kėlinyje pabėgę, “Krugės kariai” vėliau atleido vadeles ir laimėjo vienženkliu skirtumu prieš “Randerio” ekipą. E.Ramanauskas ir vėl turėjo sėkmingas rungtynes ir atrodo, jog yra pristabdomas tik aukščiausio lygio oponentų.

10.

KAUNO RAMI GI-GR (5-2)

W vs RYT 76:64

Vilkijos berniukai atvedė į pergalę „Kauno Rami Gi-Gr“ ir pakėlė komandą iki antrosios vietos grupėje. Jei BC „Straight“ atrodo solidus favoritas, nors nėra nepajudinamas, tai didžioji komandų kova virs dėl antrosios vietos grupėje.

11.

Ryterna Group (5-2)

L @ RGI 76:64
Antrasis etapas pradėtas prastai ir pralaimėta „Kauno Rami Gi-Gr“ krepšininkams. Po gero starto pirmajame etape, „Ryterna Group“ tikriausiai kelia didesnius lūkesčius, kurių šis mačas nepateisino.

12.

„NEBAJERIS“ (4-2)

13.

KAUNO RAMI (4-3)

W @ ELE 71:74
Š. Petraitis prisiminė senus laikus, kai vienas tempdavo „Rami“ ir įsūdęs 29 taškus buvo pagrindinė pergalės priežastis.

14.

KK „13“ (4-3)

L vs LGU 60:96
KK“13“ neturėjo ką prieš pastatyti, pilnos sudėties susirinkusiems „Lažybųguru.lt“ krepšininkams. Kiek rezultatą būtų įtakojęs E.Zaidelis, lieka neatsakytu klausimu.

15.

ELEKTROMONTUOTOJAS (4-3)

L vs RAM 71:74
Be V.Sutkaus rungtyniavęs „Elektromontuotojas“ neištempė pergalės prieš „Kauno Rami“. Vienpusiškas žaidimas neleido perlaužti įtemptų rungtynių.

L @ KRU 68:60
Netyčia į I-divizoną praslydęs „Randeris“, sukovojo iki galo su „Krugės kariais“, lyg norėdamas pasakyti, kad mus nurašyti dar anksti. Ar „Randeris“ gali kovoti ne tik su žemutinėmis, tačiau ir lentelės vidurio komandomis, išaiškės dar po kelių rungtynių.

21.

ASU (2-5)

L @ STR 79:68
Tris kėlinius puikiai žaidę „ASU“ krepšininkai, paskutiniajame kėlinyje žaisti nebenorėjo ir gavę atkarpą 18:0, paleido rungtynes.