Panemunė vs Raseinių SK „Julisa“ (85:61)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 21 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Panemunė nepasigailėjo Raseinių SK „Julisa“

2017 gegužės 21 d., Sekmadienis, 17:23 val., peržiūros: 920

A.Sabonio krepšinio centre sekmadienio popietę komandos rinkosi į „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės rungtynes, kuriose Panemunė susitiko su Raseinių SK „Julisa“. Rungtynes taikliu tolimu metimu atidarė D.Gricius. Į tai tuoj pat atsakė Panemunės komandos žaidėjas M.Žalgevičius lygindamas rezultatą.Greičiausiai palaikyti sportinę formą besibaigiant sezonui susirinkę komandos žaidė daugiausia tolimais metimais paremtą krepšinį, tiesa lėtą protingą pozicinį žaidimą netrukus keisdavo žaibiškos kontraatakos, o pirmąjį ketvirtį dar vienu tritaškiu užbaigęs G.Kurtinaitis didino savo komandos pranašumą iki 21:16. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos toliau žengė koja kojon. Sužaidus 3 minutes po E.Rupeika dvitaškio skirtumas tarp komandų tirpo iki trijų taškų, būtent šiuo momentu daugiausia A.Globys pastangomis puolime organizuotas Panemunė komandos spurtas 12-0 leido įgyti jiems gan apčiuopiamą 15-os taškų pranašumą. Likusias minutes sėkmingiau sužaidė Raseinių SK „Julisa“, kurios gretose tris dvitaškius pridėjo B.Ilevičius, o komandos pasitarimui išėjo rezultatui esant 45:37.

Dabar jau T. Milinsko vedini Panemunės žaidėjai trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 10-0. Sėkmingai gindamiesi nuo varžovų atakų Panemunė toliau tolo nuo varžovų. Gynyboje toliau sėkmingai darbavęsi ir visiškai išjungę Raseinių SK „Julisa“ komandos puolimo mašiną, jie per kėlinį sugebėjo praleisti vos 6 taškus. Panemunė po trijų ketvirčių grėsmingai nutolo 63:43. G.Kurtinaitis baudos metimai, bei tritaškis ir T.Milinskas dvitaškis ketvirtojo kėlinuko pradžioje atsakė į visus dar likusius klausimus šiose rungtynėse. Nors daugiau nutolti Raseinių SK „Julisa“ savo varžovams neleido, tačiau paskutinis rungtynių švilpukas nuaidėjo skelbiant gan solidžia 24 taškų persvara pirmaujant Panemunė komandai 85:61.

„Kauno TPMC“ įveikė Raseinių SK „Julisa“ ir žengia toliau (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 19:17 val.)„Panemunė“ lengvai įveikė Kaišiadorių „Kaišiadoris ‒ Savingė“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Panemunė“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bangos“ ekipą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:11 val.)Raseinių SK „Julisa“ komanda užtikrintai įveikė „Banga“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Panemunė“ įveikė „Sporto maniją“ ir žengia į finalą (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 21:58 val.)Raseinių SK „Julisa“ nesunkiai susitvarkė su Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipa (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės finale triumfavo „Panemunė“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:19 val.)