Raseinių SK „Julisa“ vs Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ (101:72)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Raseinių SK „Julisa“ nesunkiai susitvarkė su Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipa

2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 857

Gegužės 18 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Raseinių SK „Julisa“ priemė svečius Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ krepšininkus. Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ savo sąskaitoje turėjo du pralaimėjimus, o Raseinių SK „Julisa“ ekipai šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžia Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ krepšininkams nieko blogo nežadėjo. Po A. Pūro tolimo metimo kėlinuko viduryje rezultatas buvo 10:9. Nors Raseinių SK „Julisa“ šiek tiek atitrūko 19:14, bet penki paeiliui P. Liesio taškai rungtynėse atstatė status quo. Kėlinukas baigėsi taikliu šeimininkų žaidėjo B. Ilevičiaus dvitaškiu, kuris užfiksavo pirmojo ketvirčio rezultatą 21:19.

Antrajame kėlinuke Raseinių SK „Julisa“ įsismagino. Daugiausia E. Džiaugio ir G. Butkaus metimų dėka jie labai greitai įgijo dviženklį pranašumą ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 37:23. Per likusias penkias kėlinuko mintes svečiai įmetė vos du taškus, o raseiniškiai dar toliau pabėgo. Įpusėjus rungtynėms 51:25 priekyje buvo Raseinių SK „Julisa“.

Trečiajame kėlinuke įsismagino rasieniškių krepšininkas D.Gricius, pataikęs du tritaškius paeiliui. Į jo metimus Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ atsakė triuškinamu K. Kursevičiaus dėjimu, tačiau tai mažai gelbėjo. Įpusėjus kėlinukui 67:30 pirmavo šeimininkai. Kėlinuko pabaigoje kaišiadoriečiams šiek tiek pavyko apšvelninti skirtumą ir po P. Liesio tolimo šūvio 74:46 priekyje buvo raseiniškiai.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo septyniais iš eilės G. Stankevičiaus taškais, iš kurių du buvo pelnyti dėjimu, o po taiklaus D. Griciaus metimo Raseinių SK „Julisa“ jau pirmavo 91:52. Rungtynių pabaigoje Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingė“ ekipai pavyko šiek tiek sumažinti turimą deficitą, o rungtynės pasibaigė rezultatu 101:72 (21:19, 30:6, 23:21, 27:26).

„Panemunė“ lengvai įveikė Kaišiadorių „Kaišiadoris ‒ Savingė“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)Raseinių SK „Julisa“ komanda užtikrintai įveikė „Banga“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:49 val.)J. Liesio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis atnešė „Bangai“ pergalę prieš P. Liesio vedamą Kaišiadorių „Kaišiadorys ‒ Savingę“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 22:06 val.)„Kauno TPMC“ įveikė Raseinių SK „Julisa“ ir žengia toliau (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 19:17 val.) Panemunė nepasigailėjo Raseinių SK „Julisa“ (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:23 val.)