Sporto manija vs Kauno TPMC (119:125)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 19 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Taškų lenktynėse „Kauno TPMC“ įveikė „Sporto maniją“

2017 gegužės 19 d., Penktadienis, 22:06 val., peržiūros: 707

Gegužės 19 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto manija“ priemė svečius „Kauno TPMC“. „Kauno TPMC“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje, o „Sporto manija“ buvo iškovoję vieną pergalę.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Antrą minutę rezultatu 5:2 pirmavo „Kauno TPMC“. Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (9:5). Vėliau komandos žaidė lygiai, nei vienbai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Septintą minutę komandas skyrė vienas taškas (19:18). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Kauno TPMC“ (19:28). Kėlinio pabaigoje „Sporto manija“ prisivijo varžovus (27:31).

Antro kėlinio pabaigoje „Sporto manija“ pasivijo varžovus, o vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „Kauno TPMC“ (31:37). Į tai „Sporto manija“ atsakė devyniais taškais be atsako (40:37). Vėliau aikštėje tęsėsi lygi kova. Septintą minutę penkių taškų persvarą turėjo „Sporto manija“, o kėlinio pabaigoje „Kauno TPMC“ prisivijo varžovus (66:65).

Trečio kėlinio pradžioje geriau žaidė „Sporto manija“, kuri antrą minutę rezultatu 73:67 pirmavo. Netrukus „Sporto manijos“ pranašumas padidėjo iki devynių taškų (78:69). „Kauno TPMC“ surengė atsaką, po kurio skomandas skyrė tik du taškai (78:76). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos kovojo lygiai, bet baigiantis ketvirčiui „Sporto manijai“ pavyko įgyti šešių taškų pranašumą (98:92).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė septyni taškai (108:101). Netrukus pasipylė taiklūs svečių tolimi metimai. Septintą minutę „Kauno TPMC“ jau buvo priekyje (112:115). „Sporto manija“ susigrąžino persvarą (116:115). Aštuntą minutę du iš eilės „Kauno TPMC“ tritaškiai pasiekė tikslą (116:121). Per likusį laiką „Kauno TPMC“ išsaugojo persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 119:125. „Sporto manija“ patyrė pirmą nesėkmę, o „Kauno TPMC“ iškovojo pirmą pergalę.

„Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis paklaustas, kodėl komanda laimėjo, atsakė: „Nes šiandien buvome geresni. Šiandien žaidimas buvo be gynybos. Taip žaidė abi komandos.“ Paklaustas, ar toks žaidimas komandai yra parankus, treneris atsakė: „Toks žaidimas buvo beveik visus keturis kėlinius, bet mes pradėjome gintis geriau ketvirto kėlinio antroje pusėje ir rezultatas pasikeitė mūsų naudai. Abi komandos žaidė puolamąjį žaidimą, o mes pirmi pasigynėme, todėl manau laimėjome.“

„Panemunė“ įveikė „Sporto maniją“ ir žengia į finalą (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 21:58 val.)Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Sporto manija“ įveikė „Kauno autobusus“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ įveikė Raseinių SK „Julisa“ ir žengia toliau (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 19:17 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Sporto manija“ kovoje dėl bronzos sutrypė „Kauno TPMC“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:02 val.)„Sporto manija“ be didesnio vargo sutriuškino „Bangą“ (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 01:09 val.)„Kauno autobusai“ fantastiškai išsigelbėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o po pratęsimo ir iškovojo kelialapį į finalą (2017 gegužės 30 d., antradienis, 00:11 val.)