Įmonių lygos reitingas (XVI)2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 09:32 val.; peržiūros: 4667

NaujienaKomentarai

Vieta

Komanda

1.

HIPOCREDIT.LT (14-1)

W vs HS 75:63
„Hipocredit.lt“ vieną po kito, net ir oponentus priskiriamus stipriųjų grupei, tvarko iš peties. Dar viena pergalė ir tvirtos pozicijos reitingo viršūnėje.

2.

RYTERNA (13-1)

W vs JVIB 79:56
„Ryterna“ trečiajame kėlinyje galutinai sudorojo „JVIB“. Apriboję Patašiaus veiksmų laisvę, „Ryternos“ vyrai toliau stumiasi į reitingo viršūnę.

W @ PLA 51:80; W vs ACM 91:71
„Rapala“ ir toliau remiasi senuoju komandos branduoliu ir šią savaitę tai daro sėkmingai. Visgi mače su „Acme“ į rikiuotę grįžo Pavlavičius su Šilinskiu ir padovanojo nesunkią pergalę prieš „Acme“. Jei neatsiras netikėtas gydytojo raštelis dėl gripo, atkrintamąsias praleis I.Krukonis.

6.

SD RANGA (11-2)

W vs POL 20:0

7.

JVIB (10-5)

L @ RYT 79:56
Trumpas suolas, neleido pakovoti su „Ryterna“ ilgiau ir teko pripažinti šios stiprios komandos pranašumą jau trečiojo kėlinio viduryje. „JVIB“ dar liko trys susitikimai, tačiau snausti nėra kada, kadangi į ketvirtąją vietą taikosi didelis būrys komandų.

8.

PADANGYNAS.LT (10-4)

W @ POL 20:0

9.

HIDRAULINĖS SISTEMOS (10-4)

L @ HIP 75:63; W vs PLA 20:0
Nors „Hidraulinės sistemos“ pastaruoju metu žaidė sėkmingai ir iškovojo 4 pergales iš eilės, tačiau prieš vieną iš dviejų geriausių lygos komandų koviniu atstumu pavyko išlikti tik apie 20 minučių.

10.

CALLCREDIT (9-5)

W @ ART 78:80

Per pagrindinį rungtynių laiką abi ekipos sumetė po 65 taškus, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, jog antrojoje rungtynių pusėje „Callcredit“ praleido vos 22 taškus, grįžo į rungtynes ir pratęsimų metu sutvarkė savo varžovus.

11.

RVG (9-5)

12.

*RESTAURATORIAI HAUSA (9-5)

W @ LEM 52:78

„Restauratorių“ septyniukė iškovojo devintąją pergalę, tačiau vis dar smarkiai atsilieka nuo lyderiaujančių grupės. Nors nuo artimiausių oponentų juos skiria vos viena pergalė, tačiau techninis pralaimėjimas tą skaičių padvigubina.

13.

ARTSTONE (8-6)

L vs CAL 78:80
“Artstone” neišsaugojo turėto pranašumo ir nusileido ryžtingai “Callcredit” ekipai. Antrajame etape “Artstone” dažniau pralaimi nei laimi, tačiau išlieka tarp “Playoffų” ekipų.

14.

ACME (8-7)

L @ RAP 91:71

„Acme“ po kelių nesėkmių iš eilės potencialiai krenta į septintąją poziciją grupėje, su sąlyga jei „Restauratoriai“ iškovos pergalę kitame ture. Visgi iš žemiau grėsmė minimali ir ten komandos varžosi, kuri ekipa surinks daugiau techninių pralaimėjimų.

L vs RES 52:78
„Lemora“ šiaip ne taip surinko penkis žaidėjus ir bent jau sužaidė rungtynes, priešingai nei jų pagrindiniai oponentai. Situacija tokia, jog „Lemora“ net ir pralaimėjusi visus mačus, jei nepradės rinkti techninių pralaimėjimų, o jų varžovai ir toliau rinks nesėkmes, pateks į atkrintamąsias.