„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dainius Labašauskas0Dainius Labašauskas: StatistikaDakra - Košmaras2018/2019 m. sezonas, Įmonių lyga„Xiaomi“ pirmenybės

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 1.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Vėjų linija & Garliavos duona: -1 (51:52)1510/2147,62%5/955,56%5/1050,00%0/20,00%6110733013

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 2.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Ulmas: +50 (108:58)84/4100,00%0/00,00%4/4100,00%0/00,00%3510031013

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 3.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Norvelina: -23 (76:53)54/1526,67%3/475,00%1/520,00%0/60,00%622033301

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 13:20 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109
 4.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Elektrėnų „Pastolinis“: -4 (62:58)106/1346,15%2/2100,00%4/944,44%0/20,00%320012403

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216
 5.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Celsis: -2 (70:68)168/1844,44%2/450,00%4/944,44%2/540,00%621037407

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 6.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Ryterna: -12 (72:84)135/862,50%0/00,00%2/366,67%3/560,00%5100013012

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 7.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Remza & Langvila: +14 (82:68)1910/1855,56%3/3100,00%5/771,43%2/825,00%3310322017

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 8.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Festo: +4 (86:82)168/1361,54%3/475,00%2/540,00%3/475,00%3710404022

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 9.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Kelių priežiūra: +14 (63:49)168/1457,14%2/366,67%4/757,14%2/450,00%4701322021

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 10.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš BC „Bitdefender“: +9 (67:58)1410/1758,82%6/785,71%4/757,14%0/30,00%7401542018

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 29 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115
 11.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Festo: -2 (61:59)96/1250,00%4/757,14%1/333,33%1/250,00%6410451012

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 12.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Alaina: +15 (78:63)147/1353,85%1/1100,00%5/955,56%1/333,33%2200204010

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270
 13.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Alaina: +27 (74:101)167/1643,75%1/333,33%3/650,00%3/742,86%5303424016

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221
 14.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Kelių priežiūra: +15 (70:85)84/1233,33%0/00,00%4/944,44%0/30,00%420022204

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 20:05 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 15.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Telia: -7 (73:80)166/1442,86%0/00,00%2/366,67%4/1136,36%4220252011

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 20:05 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 16.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš BC „Bitdefender“: +27 (90:63)157/1163,64%0/00,00%6/966,67%1/250,00%5301030017

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416
 17.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Remza & Langvila: +4 (76:80)1510/2245,45%5/862,50%5/1241,67%0/20,00%7250653014

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416
 18.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Remza & Langvila: -4 (73:69)63/1030,00%1/333,33%1/425,00%1/333,33%343042307

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 19.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Remza & Langvila: +32 (86:54)168/1361,54%1/250,00%6/875,00%1/333,33%1120322014

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 20.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Remza & Langvila: +11 (70:59)117/1546,67%4/580,00%2/922,22%1/1100,00%7201422013

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 21.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Elektrėnų „Pastolinis“: +19 (76:57)1810/1758,82%3/475,00%6/966,67%1/425,00%5420431022

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109
 22.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Elektrėnų „Pastolinis“: -2 (75:73)2612/1770,59%2/366,67%6/966,67%4/580,00%4320343026

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109
 23.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Elektrėnų „Pastolinis“: +1 (66:67)2512/2157,14%1/250,00%9/1369,23%2/633,33%10230230030

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460
 24.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Freda: -9 (72:81)106/1250,00%2/366,67%4/666,67%0/30,00%141022109

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337
 25.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Freda: -23 (63:40)116/1346,15%2/2100,00%3/742,86%1/425,00%501065506

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358
 26.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Festo: +9 (68:77)42/450,00%0/00,00%2/366,67%0/10,00%720112209

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu