Kauno TPMC vs BC „Boom“ (76:65)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 03 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų

2019 spalio 03 d., Ketvirtadienis, 20:25 val., peržiūros: 921

Ketvirtadienį, spalio 3 d., „KTPMC“ (2-0) ekipa namuose priėmė svečius – BC „Boom“ (0-1) krepšininkus.

Rungtynes „KTPMC“ pradėjo dviem tiksliais E. Kulbokos tolimais metimais, vieną dar tritaškį vėliau pridėjo D.Gudeliauskas ir įpusėjus kėlinukui šeimininkai nutolo 13:4. Ir toliau sunkiai taškus rinko BC „Boom“ krepšininkai, kurie per kėlinuką įmetė vos šešis taškus ir pirmą ketvirtį ptalaimėjo 19:6.

Antrojo kėlinuko pradžioje „KTPMC“ dar labiau nutolo – 27:10. Bet antroje kėlinio pusėje daugiausia taiklių G. Palinausko metimų dėka BC „Boom“ ekipai pavyko priartėti iki 32:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai labai greitai vėl atstatė dviženklį pranašumą 43:33. Nors svečiai iškart atsakė šešiais taškais paeiliui, bet kėlinuko pabaigoje D.Gudeliauskas smeigė du tolimus metimus ir „KTPMC“ vėl nutolo 56:41.

Ketvirtajame kėlinuke dviženklis šeimininkų pranašumas išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos, o rungtynės baigėsi rezultatu 76:65 (19:6, 13:21, 24:14, 20:24).

„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)„Resmila.lt“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Boom“ (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)