„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)832,67
2Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)651,20
3Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)531,67
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)531,67
5Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)551,00
6Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
7Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)551,00
8Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)541,25
9Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)551,00
10Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)570,71
11Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)560,83
12Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)551,00
13Mindaugas Daraškevičius (Pro Angels, B lyga)422,00
14Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)441,00
15Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)431,33
16Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)431,33
17Justinas Pileckas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)460,67
18Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
19Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)422,00
20Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)431,33
21Donatas Šliogeris (Omega, Įmonių lyga)422,00
22Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)450,80
23Orestas Margelis (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
24Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)422,00
25Raimondas Savulis (T.A.D., C lyga)431,33

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
2Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
3Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)2955,80
4Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2764,50
5Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
6Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)2646,50
7Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
8Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
9Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
10Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
11Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2473,43
12Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2363,83
13Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)2237,33
14Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2254,40
15Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2263,67
16Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2145,25
17Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
18Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
19Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2163,50
20Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2036,67
21Mantas Šmigelskas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2072,86
22Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1944,75
23Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)1944,75
24Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)1944,75
25Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)1944,75

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
2Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
3Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)221,00
4Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
5Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
6Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
7Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
2Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)6
3Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
4Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)4 (29 min.)5
5Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
6Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)4 (18 min.)5
7Darius Daunoras (Grande, C lyga)3 (57 min.)3
8Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)3 (56 min.)3
9Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)3 (43 min.)3
10Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
11Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3 (40 min.)4
12Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)3 (39 min.)4
13Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
14Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)3 (35 min.)3
15Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (30 min.)6
16Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (28 min.)3
17Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)3 (26 min.)3
18Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)3 (25 min.)4
19Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)3 (24 min.)3
20Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
21Giedrius Mateliūnas (Alaina, Įmonių lyga)3 (22 min.)4
22Karolis Astrauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (21 min.)3
23Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)7
24Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3 (19 min.)6
25Linas Matulaitis (Kauno švara, C lyga)3 (15 min.)3
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu