Lemora vs BC „Boom“ (59:98)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė

2017 spalio 04 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 843

Spalio 4 dieną, 20:30 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno mero taurės 2017 komandos „Lemora“ (šeimininkai) ir BC „Boom“ (svečiai). „Lemora“ varžovams sėkmingai priešinosi tik daugiau nei vieną kėlinuką, vėliau, BC „Boom“ staigai nutolo, jų pranašumas perkopė 20 taškų ribą ir nugalėtojas jau tapo aiškus. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, o susitikimą 59:98 (13:21, 13:16, 17:34, 16:27) laimėjo BC „Boom“ krepšininkai.

Rngtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, tačiau neblogai iš toli atakavę BC „Boom“ nutolo, bet netrukus jų taikiklis užsikirto ir komanda labai ilgą laiką mėtė pro šalį. Tuo pasinaudoję „Lemoros“ žaidėjai sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Tiesa, pranašumu jie džiaugėsi labai trumpai ir dar antrojo kėlinuko metu BC „Boom“ vėl pabėgo tolyn. Ilgoji pertrauka prasidėjo BC „Boom“ pirmaujant rezultatu 26:37.

Antroje rungtynių dalyje BC „Boom“ ir toliau liko ištikimo sau bei itin dažnai atakavo iš toli. Dabar tą daryti jiems sekėsi kur kas sėkmingiau, ko pasekoje skirtumas žaibiškai išaugo. Komandas netrukus skyrė ir 20 taškų riba, o intriga po truputį nyko. BC „Boom“ pajuto, kad rungtynės jau laimėtos, bet žaidėjai ir toliau kantriai vykdė trenerio nurodymus, dažnai spaudė varžovus visoje aikšteje ir taip jų pranašumas tapo triuškinamas. Nors BC „Boom“ ir nesurinko 100 taškų, bet jų persvara buvo daugiau nei akivaizdi. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:98.

BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)Nerezultatyviame sezono starte ‒ nelengva BC „Gazuoto pieno“ pergalė prieš „Lemorą“ (2017 rugsėjo 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Lemora“ po atkaklios kovos įveikė „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)