UNO vs Legionas (60:72)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai

2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 831

Trečiadienį, spalio 11 -ą dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „Kauno mero taurės 2017“ pirmenybių, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „UNO“ bei svečių „Legiono“ komandų.

Rungtynių pradžioje geriau atrodė šeimininkai ir kėlinuką pradėjo sausa atkarpa 4:0. Kurį laiką abi komandos sunkiai rasdavo kelių varžovų krepšio link, tačiau tada „UNO“ vėl spurtavo ir sužaidus penkias minutes pirmavo 12:7. Svečių krepšininkai bandė greitinti žaidimą ir mažinti atsilikimą ir po spurto 0:8 turėjo 3 taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai iki kėlinio galo sugebėjo atlaikyti varžovų spaudimą irgi susigrąžinti minimalų pranašumą – 16:15

Antrasis ketvirtis prasidėjo „UNO“ komandai labai nerezultatyviai, svečiai pradėjo naudoti zoninę ir tai tuoj pat davė rezultatų. „Legiono“ krepšininkai per tris minutes vėl spurtavo 0:8 ir turėjo 7 taškų persvarą (16:23). Sužaidus septynias minutes šeimininkai vėl parodė kovingumą ir priartėjo prie varžovų vos per vieną metimą 23:25. Kelinuko pabaigoje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus rungtynėms „Legionas“ buvo priekyje 26:30.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo Š. Krilavičiaus taškais, po kurių svečiai buvo padvigubinę persvarą – 28:36. Kėlinuko pabaigoje „UNO“ komanda pradėjo klysti, o tuo pasinaudoję varžovai likus žaisti minutę buvo priekyje jau 15 taškų, tačiau tašką šiame kėlinuke padėjo A.Okulič-Kazarinas pataikydamas vieną baudos metimą iš dviejų– 44:58.

Ketvirtajame kėlinuke intrigos buvo nedaug. Vos tik šeimininkai kesindavosi sumažinti deficitą iki vienženklio, „Legiono“ krepšininkai į tai atsakydavo sėkmingomis atkarpomis. Antroje kėlinio pusėje išryškėjo svečių ilgesnio suolelio pranašumas ir jie nors truputį atsipalaidavo, bet išlaikė turėtą pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:72 (16:15, 10:15, 18:28, 16:14).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Legionas“ lengvai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2017 rugsėjo 24 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 17:00 val.)Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:38 val.)