Advokatų kontora „Konsus“ vs Huawei (71:70)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“

2017 spalio 09 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 896

Ketvirtadienį, spalio 5 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių, Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp – vietos Advokatų kontora „Konsus“ bei svečių „Huawei“ komandų. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių komanda dėka taiklesnių dvitaškių. Tačiau rungtynių pabaigoje kontrolę perimė aikštelės šeimininkai ir daugiau neužleido pirmaujančios komandos vardo šiose rungtynėse, tačiau susitikimo pabaigoje savo šanso išlyginti rezutaltą neišnaudoję „Huawei“ krepšininkai šįvakar turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 71:70 (18:17, 16:20, 16:19, 21:14).

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Huawei“ ekipa. Sužaidus pusę kėlinio jie pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir jau buvo įmetę 10-imt taškų, tuo pačiu įgiję keturių taškų pranašumą. Kurį laiką aikštelėje tvyrojo chaosas, abi komandos vis apsikeisdavo klaidomis arba netaikliais skubotais metimai. Advokatų kontora „Konsus“ netrukus įsižaidė ir pradėjo mažinti deficitą. Taip aikštelės svečiai kėlinuką pabaigė 7:0 spurtu ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo minimalų pranašumą – 18:17. Antrajame kėlinyje „Huawei“ ekipos puolimas atsigavo. Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir kiek atitrūko nuo savo varžovų (23:32). Tada sekė sėkminga varžovų atkarpa 11:0 ir Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai vėl buvo priekyje, tačiau kelinuko pabaigoje E.Jašinskas ir J.Petkevičius pelnė savo komandai paskutinius 5 taškus ir įpusėjus rungtynėms „Huawei“ buvo priekyje 34:37.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri netrukus vėl susigrąžino pranašumą. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai, keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas per daug nekito, tik kėlinio pabaigoje vėl išryškėjo „Huawei“ pranašumas ir jie po trijų ketvirčių buvo priekyje 50:56. Ketvirtasis rungtynių kėlinukas buvo tikras desertas negausiai susirinkusiems krepšinio aistruoliams susitikimą žiūrėjusiems salėje. Ketvirčio pradžioje svečiams ir toliau pavyko išlaikyti iniciatyvą ir pranašumą savo rankose (52:59). Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai parodė kantrybė ir sukandę dantis po truputį mažino rezultatą ir sužaidus beveik pusę kėlinio intriga vėl sugrįžo rezultatas buvo lygus. Iki rungtynių pabaigos likus truputį daugiau nei trims minutėms jau atrodė, kad šeimininkai turi iniciatyvą savo rankose (69:62), bet varžovai dar nebuvo pasiruošę sudėti rankų. Nors likus žaisti dvi minutes komandas visdar skyrė 6 taškai, tačiau šeimininkai pradėjo klysti, o tuo pasinaudoję svečiai kilo į lemiamą šturmą. Likus žaisti 30 sekundžių komandas skyrė jau tik du taškai. Tuo tarpu emocijų antplūdžio neatlaikė L.Jasevičius ir užsidirbo nesportinę pražangą. Tačiau V.Vainauskas realizavo tik 1 baudos metimą (71:70). Svečiams dar priklausė paskutinė ataka, tačiau puolime prasižengė J.Petkevičius ir tai buvo viskas šiose emocingose rungtynese, kurios pareikalavo ir trijų techninių pražangų.

Advokatų kontora „Konsus“ komandos treneris A.Šiaulys dėkojo varžovams už puikią kovą ir rungtynes, kurios nepagadintų ir finalo. Nors treneris ir džiaugėsi pergale, tačiau turėjo nemažai priekaištų savo komandos žaidėjams dėl klaidų ir skubotų sprendimų svarbiu rungtynių momentu“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 01 d., sekmadienis, 15:53 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pergale pradėjo naująjį sezoną (2017 rugsėjo 22 d., penktadienis, 00:23 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“ (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)